Oznámenie o dobrovoľnej transparentnosti ex ante
Právny základ:
Smernica 2014/25/EÚ
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Komplex skupín zbraňovej nadstavby
Referenčné číslo: 1-001-2120
II.1.2)Hlavný kód CPV35322200 Samohybné delostrelecké zbrane
II.1.4)Stručný opis:
Predmetom zákazky je komplex skupín zbraňovej nadstavby pre samohybnú kanónovú húfnicu Zuzana 2.
II.1.6)Informácie o častiachTáto zákazka sa delí na časti: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatočné kódy CPV35420000 Časti vojenských vozidiel
II.2.4)Opis obstarávania:
Predmetom zákazky je komplex skupín zbraňovej nadstavby pre samohybnú kanónovú húfnicu Zuzana 2 určený pre uloženie a integráciu zbraňového systému a systému riadenia paľby.