Dodávky - 63608-2019
Slovensko-Dubnica nad Váhom: Obrnené vozidlá na prepravu zbraní
2019/S 028-063608
Oznámenie o dobrovoľnej transparentnosti ex ante
Tovary
Právny základ:
Smernica 2014/25/EÚ
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Podvozok pre delostrelecký zbraňový systém
Referenčné číslo: 1-001-2110
II.1.2)Hlavný kód CPV
35412300 Obrnené vozidlá na prepravu zbraní
II.1.4)Stručný opis:
Predmetom zákazky je podvozok, predstavujúci špeciálne terénne vozidlo, ktoré je navrhnuté ako nosič špeciálnej nadstavby samohybnej kanónovej húfnice Zuzana 2.
II.1.6)Informácie o častiach
Táto zákazka sa delí na časti: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatočné kódy CPV
35420000 Časti vojenských vozidiel
II.2.4)Opis obstarávania:
Predmetom zákazky je podvozok, predstavujúci špeciálne terénne vozidlo, ktoré je navrhnuté ako nosič špeciálnej nadstavby samohybnej kanónovej húfnice Zuzana 2 s celkovou nosnosťou min. 33 000 kg. Podvozok bude s nosným chrbticovým rámom so štyrmi nápravami v prevedení 8x8 so stálym pohonom všetkých kolies a s výkyvnými polonápravami s nezávislým odpružením.