Önkéntes előzetes átláthatóságra vonatkozó hirdetmény
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
FIM Superbike vagyoni értékű jogának megszerzése
Hivatkozási szám: EKR001404052021
II.1.2)Fő CPV-kód92620000 Sporttal kapcsolatos szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
A Magyarországi FIM Superbike Világbajnoksági versenyszervezés vagyoni értékű jogának megszerzése 10 éves időszakra.
A megkötésre kerülő szerződés keretében Ajánlatkérő jogosultságot szerez a FIM Superbike Világbajnokság magyar nagydíjának 2024-2033 közötti időszakban történő megszervezésére és az ehhez kapcsolódó bizonyos szolgáltatások igénybevételére a közbeszerzési dokumentumok és az azok részét képező szerződéstervezet szerint azzal, hogy a Nyertes Ajánlattevő biztosítja az összes olyan rendelkezésére álló jogot, amely szükséges a rendezvény megrendezéséhez, megszervezéséhez és promótálásához, annak érdekében, hogy a Versenyfutamra sor kerülhessen. Ajánlatkérő a vagyoni értékű jog tartalma alapján szervezi meg a Rendezvényt, a nyertes ajánlattevő pedig biztosítja az összesen 10 db Rendezvény versenyszervezési vagyoni értékű jogát a FIM SUPERBIKE VILÁGBAJNOKSÁG (2. vagy 3. számú verseny), a FIM SUPERSPORT VILÁGBAJNOKSÁG (1. vagy 2. számú verseny) és a FIM SUPERSPORT 300 VILÁGBAJNOKSÁG (1. vagy 2. számú verseny) motorkerékpár-kategóriákban a FIM Superbike Világbajnokság hivatalos versenynaptárában szereplő dátumokon a 2024-2033. évek során.
A további információkat a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)79952000 Rendezvényszervezési szolgáltatások
92620000 Sporttal kapcsolatos szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
2024-2033. években a Magyarországi FIM Superbike Világbajnoksági versenyszervezés vagyoni értékű jogának megszerzése az alábbiak szerint:
A megkötésre kerülő szerződés keretében Ajánlatkérő jogosultságot szerez a FIM Superbike Világbajnokság magyar nagydíjának 2024-2033 közötti időszakban történő megszervezésére és az ehhez kapcsolódó bizonyos szolgáltatások igénybevételére a közbeszerzési dokumentumok és az azok részét képező szerződéstervezet szerint azzal, hogy a Nyertes Ajánlattevő biztosítja az összes olyan rendelkezésére álló jogot, amely szükséges a rendezvény megrendezéséhez, megszervezéséhez és promótálásához, annak érdekében, hogy a Versenyfutamra sor kerülhessen.
Ajánlatkérő a vagyoni értékű jog tartalma alapján szervezi meg a Rendezvényt, a nyertes ajánlattevő pedig biztosítja az összesen 10 db Rendezvény versenyszervezési vagyoni értékű jogát a FIM SUPERBIKE VILÁGBAJNOKSÁG (2. vagy 3. számú verseny), a FIM SUPERSPORT VILÁGBAJNOKSÁG (1. vagy 2. számú verseny) és a FIM SUPERSPORT 300 VILÁGBAJNOKSÁG (1. vagy 2. számú verseny) motorkerékpár-kategóriákban a FIM Superbike Világbajnokság hivatalos versenynaptárában szereplő dátumokon a 2024-2033. évek során.