Ogłoszenie o zamówieniu – zamówienia sektorowe
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:Numer referencyjny: 21/194
II.1.2)Główny kod CPV45231300 Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
II.1.4)Krótki opis:
Beställaren har för avsikt att bygga ut VA till Bosnäs i Borås. Det innebär bland annat:
Överföringsledning ca 5,2 km
Anslutning av 211 fastigheter
4 pumpstationer
Återställning av vägar och naturmark
Preliminär start: 2022-05-01
Preliminär färdigställande: 2024-06-01
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV45112000 Roboty w zakresie usuwania gleby
45231110 Roboty budowlane w zakresie kładzenia rurociągów
45231112 Instalacja rurociągów
45232152 Roboty budowlane w zakresie przepompowni
II.2.4)Opis zamówienia: