Lieferungen - 636425-2022
Bulgarien-Sofia: Tierfuttermittel
2022/S 221-636425
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Доставка на храна за животни за нуждите на ТП на ДПФЗД“ по обособени позиции
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
15700000 Tierfuttermittel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Обособена позиция № 1 „Доставка на храна за животни за нуждите на ТП на ДПФЗД в гр. Белене и гр. Враца“:
Обособена позиция № 2 „Доставка на храна за животни за нуждите на ТП на ДПФЗД  в Пловдив - ЗО Смолян“
Подробно описание на техническите характеристики на видовете храни за животни се съдържа в Образец 1 "Техническа спецификация" към документацията за участие.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 761 436.00 BGN
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Доставка на храна за животни за нуждите на ТП на ДПФЗД в гр. Белене и гр. Враца“
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Комбиниран фураж за лактиращи крави - с прогнозно количество за 24 месеца - 512 000 кг.;
Фураж за телета до 3 месеца - с прогнозно количество за 24 месеца - 13 200 кг.;
Фураж за телета над 3 месеца (подрастващи) - с прогнозно количество за 24 месеца - 39 200 кг.;
Стартерна смеска за агнета и ярета - с прогнозно количество за 24 месеца - 6 000 кг.;
Подробно описание на техническите характеристики на гореописаните видове храни за животни се съдържа в Образец 1 "Техническа спецификация" към документацията за участие.
„Доставка на храна за животни за нуждите на ТП на ДПФЗД в Пловдив - ЗО Смолян“
Los-Nr.: 2
„Доставка на храна за животни за нуждите на ТП на ДПФЗД  в Пловдив - ЗО Смолян“
Комбиниран фураж за лактиращи крави - с прогнозно количество за 24 месеца - 180 000 кг.;
Комбиниран фураж за овце и кози - с прогнозно количество за 24 месеца - 90 000 кг.;
Гранули от захарно цвекло - с прогнозно количество за 24 месеца - 24 000 кг.;
Царевичен силаж - с прогнозно количество за 24 месеца - 240 000 кг.;
Фураж за телета до 3 месеца - с прогнозно количество за 24 месеца - 4 000 кг.;
Фураж за телета над 3 месеца (подрастващи) - с прогнозно количество за 24 месеца - 4 000 кг.;