II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„ДОСТАВКА НА НОВО КОМПЮТЪРНО ОБОРУДВАНЕ ПО ДОГОВОРИ НА НИС И ФАИО ПРИ ТЕХНИЧЕСКИ УНИВЕРСИТЕТ-СОФИЯ“
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30200000 Computeranlagen und Zubehör
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 200 081.85 BGN
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
ДОСТАВКА НА НОВА КОМПЮТЪРНА ТЕХНИКА ПО ДОГОВОРИ НА НИС и ФАИО ПРИ ТЕХНИЧЕСКИ УНИВЕРСИТЕТ-СОФИЯ
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30213300 Tischcomputer
ДОСТАВКА НА НОВИ МУЛТИФУНКЦИОНАЛНИ УСТРОЙСТВА ПО ДОГОВОРИ НА НИС ПРИ ТЕХНИЧЕСКИ УНИВЕРСИТЕТ-СОФИЯ
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30121100 Fotokopierer
ДОСТАВКА НА НОВИ ПРИНТЕРИ И СКЕНЕРИ ПО ДОГОВОРИ НА НИС ПРИ ТЕХНИЧЕСКИ УНИВЕРСИТЕТ-СОФИЯ
Los-Nr.: 3
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30232110 Laserdrucker
30216110 Scanner für Computeranwendungen
ДОСТАВКА НА НОВА ПЕРИФЕРИЯ И КОМПОНЕНТИ ЗА КОМПЮТРИ ПО ДОГОВОРИ НА НИС ПРИ ТЕХНИЧЕСКИ УНИВЕРСИТЕТ-СОФИЯ
Los-Nr.: 4
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30234100 Magnetplatten
30234600 Flashspeicher
30237460 Computertastaturen
30237410 Computermäuse
30237280 Stromversorgungszubehör
30237100 Teile für Computer
30236110 RAM (Random Access Memory, Direktzugriffspeicher)
30233140 Direktzugriffspeicher
ДОСТАВКА НА НОВО МРЕЖОВО ОБОРУДВАНЕ ПО ДОГОВОРИ НА НИС ПРИ ТЕХНИЧЕСКИ УНИВЕРСИТЕТ-СОФИЯ
Los-Nr.: 5
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)32420000 Netzausrüstung
ДОСТАВКА НА НОВИ ПРЕНОСИМИ КОМПЮТРИ И НА НОВИ ТАБЛЕТИ ПО ДОГОВОРИ НА НИС ПРИ ТЕХНИЧЕСКИ УНИВЕРСИТЕТ-СОФИЯ
Los-Nr.: 6
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30213100 Tragbare Computer