Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Poradenství v oblasti IT pro finanční aplikace (FINCON)
Spisové číslo: CFT-1687
II.1.2)Hlavní kód CPV72200000 Programování programového vybavení a poradenské služby
II.1.4)Stručný popis:
Cílem této výzvy k podání nabídek je uzavřít rámcové smlouvy s až pěti (5) úspěšnými uchazeči o poskytování poradenských služeb v oblasti IT týkajících se údržby, podpory, vývoje a implementace finančních aplikací pro skupinu EIB.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota Hodnota bez DPH: 205 612 000.00 EUR
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV50324100 Údržba systémů
72000000 Informační technologie: poradenství, vývoj programového vybavení, internet a podpora
72212200 Vývoj programového vybavení pro výstavbu sítí, internet a intranet
72220000 Systémové a technické poradenské služby
72246000 Systémové poradenství
72300000 Datové služby
II.2.4)Popis zakázky:
Předmětem rámcové smlouvy je poskytnutí poradenských služeb v oblasti IT týkajících se údržby, podpory, vývoje a implementace finančních aplikací (dále jen „služby“) pro skupinu EIB. Technologický rozsah a konkrétní a obecné požadavky na služby, které mají být poskytnuty, jsou popsány v zadávací dokumentaci.
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
IT-Beratung für Finanzanwendungen (FINCON)
Referenznummer der Bekanntmachung: CFT-1687
II.1.2)CPV-Code Hauptteil72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Ziel dieser Ausschreibung ist die Vergabe von Rahmenvereinbarungen an bis zu fünf (5) erfolgreiche Bieter für die Erbringung von IT-Beratungsdiensten für Wartung, Support, Entwicklung und Umsetzung von Finanzanwendungen für die EIB-Gruppe.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 205 612 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)50324100 Systemwartung
72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
72212200 Entwicklung von Vernetzungs-, Internet- und Intranetsoftware
72220000 Systemberatung und technische Beratung
72246000 Systemberatung
72300000 Datendienste
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Gegenstand der Rahmenvereinbarung ist die Erbringung von IT-Beratungsdiensten für Wartung, Support, Entwicklung und Umsetzung von Finanzanwendungen (in diesem Dokument nachstehend „die Dienstleistungen“) für die EIB-Gruppe. Der technische Umfang sowie die spezifischen und allgemeinen Anforderungen an die zu erbringenden Dienstleistungen sind in den Beschaffungsunterlagen beschrieben.
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
IT Consultancy for Financial Applications (FINCON)
Reference number: CFT-1687
II.1.2)Main CPV code72200000 Software programming and consultancy services
II.1.4)Short description:
The objective of this call for tenders is to award framework agreements to up to five (5) successful tenderers for the provision of IT consultancy services for maintenance, support, development and implementation of financial applications for the EIB Group.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 205 612 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)50324100 System maintenance services
72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
72212200 Networking, Internet and intranet software development services
72220000 Systems and technical consultancy services
72246000 Systems consultancy services
72300000 Data services
II.2.4)Description of the procurement:
The subject matter of the framework agreement is the provision of IT consultancy services for maintenance, support, development and implementation of financial applications (further referred to in this document as ‘the Services’) for the EIB Group. The technological scope, as well as the specific and the general requirements for the Services to be provided are described in the procurement documents.