Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Nabava usluge izgradnje sustava eHZZO i nabava odgovarajućih licenci
Referentni broj: 131/20-OP
II.1.2)Glavna CPV oznaka72212482 Usluge razvoja programske podrške za poslovne informacije
II.1.4)Kratak opis:
Predmet nabave je usluga izgradnje sustava eHZZO i nabava odgovarajućih licenci. Detaljan opis predmeta nabave odnosno opis poslova koji čine predmet nabave nalazi u dokumentu pod nazivom Predmet nabave - eHZZO, koji je prilog ovog DON-a.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 80 292 000.00 HRK
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a72212482 Usluge razvoja programske podrške za poslovne informacije
48900000 Razni programski paketi i računalni sustavi
II.2.4)Opis nabave: