II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:Reference number: 239306
II.1.2)Main CPV code33191000 Sterilisation, disinfection and hygiene devices
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Kätehügieeni vahendid (pesuained, antiseptikumid, kreemid)
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)33191000 Sterilisation, disinfection and hygiene devices
Naha desinfektsioonivahend alkoholiga
Lot No: 2
Naha desinfektsioonivahend kloorheksidiiniga
Lot No: 3
Limaskestade desinfektsioonivahend
Lot No: 4
Alkoholi baasil pindade kiirdesinfektsioonivahend
Lot No: 5
Alkoholivaba pindade puhastus- ja desinfektsioonivahend
Lot No: 6
Kloori taluvatele pindadele sporitsiidse toimega puhastus- ja desinfektsioonivahend
Lot No: 7
Meditsiiniseadmete puhastus- ja desinfektsioonivahend
Lot No: 8
70%-e etanooli sisaldusega pindade puhastus- ja desinfektsioonivahend
Lot No: 9