II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa urządzeń medycznych
Numer referencyjny: ADP.2301.111.2021
II.1.2)Główny kod CPV33100000 Urządzenia medyczne
II.1.4)Krótki opis:
CZ.I Analizator wielkości cząstek i potencjału wraz z wyposażeniem– 1 kpl.Cz II Aparat do barwienia metodą zanurzeniową z pakietem kalibracyjnym– 1 kpl.CZ III Stacja dozująca do sekwencjonowania - 1 kpl.; System termocykler– 1 kpl; Zestaw PIPET wielo i jedno kanałowych- 1kpl;CZ IV Aparat z 4 Modułowym automatycznym system do wykonywania testów -1kpl;CZ.V System/aparat do identyfikacji drobnoustrojów 1 kpl;CZ VI Aparatura/System(CE-IVD) z trybem DX oraz kwalifikacja IQ/OQ1kpl: CZ VII system wieloparametrowego obrazowania i analizy komórek-1kpl; CZ VIII Zamrażarka ultra niskotemperaturowa-1 kpl; Demineralizator- 1 kpl. 2.
Kod CPV:
33100000-1 urządzenia medyczne
48900000-7 różne pakiety oprogramowania
30213100-6 komputery przenośne;
30213300-8 komputer biurkowy;
30230000-0 sprzęt związany z komputerami;
30200000-1 urządzenia komputerowe;
30232110-8 drukarki laserowe;
38520000-6 skanery
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV48900000 Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe
30213100 Komputery przenośne
30230000 Sprzęt związany z komputerami
II.2.4)Opis zamówienia:
30200000 Urządzenia komputerowe
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33100000 Urządzenia medyczne
CZĘŚĆ VIII
1.8.1. Zamrażarka ultra niskotemperaturowa -86⁰C Pojemność min 388 litrów Pionowa z systemem BackUP i z reduktorem gazów – 1 kpl.
1.8.2. Demineralizator typu HLP 5UV z lampą UV do dejonizacji wody Ultra czystej lub aparatura równoważna, wraz z zestawem filtrów – 1 kpl.
Wykonawca zobowiązany będzie do:
- przeszkolenia pracowników zamawiającego z zakresu obsługi dostarczonego systemu/urządzeń;
- transportu dostarczonych urządzeń do budynku zamawiającego na terenie miasta Kielce;
- wniesienia i montażu dostarczonych urządzeń do pomieszczeń wskazanych przez zamawiającego;
- uruchomienia dostarczonych urządzeń/systemu (w celu udowodnienie poprawności działania)
- świadczenia serwisu gwarancyjnego w okresie gwarancji w miejscu użytkowania systemu/urządzeń, na zasadach określonych w umowie i karcie gwarancyjnej.