Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Izdelava projektne dokumentacije IZP, DGD in PZR za »Zmanjšanje poplavne ogroženosti v občini Slovenj Gradec«
Reference number: 43018-8/2020
II.1.2)Main CPV code71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services
II.1.4)Short description:
Predmet javnega naročila je Izdelava projektne dokumentacije IZP, DGD in PZR za »Zmanjšanje poplavne ogroženosti v občini Slovenj Gradec«.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)71300000 Engineering services
71320000 Engineering design services
71330000 Miscellaneous engineering services
II.2.4)Description of the procurement:
Predmet javnega naročila je Izdelava projektne dokumentacije IZP, DGD in PZR za »Zmanjšanje poplavne ogroženosti v občini Slovenj Gradec« za operacijo Zagotovitev poplavne varnosti v porečju Drave - območje Meže z Mislinjo.
Podrobneje je predmet javnega naročila opredeljen v Projektni nalogi.
Obvestilo o oddaji naročila
Rezultati postopka javnega naročila
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Referenčna številka dokumenta: 43018-8/2020
II.1.2)Glavna koda CPV71000000 Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve
II.1.4)Kratek opis:
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV71300000 Inženirske storitve
71320000 Storitve gradbenega projektiranja
71330000 Razne inženirske storitve
II.2.4)Opis javnega naročila: