Ogłoszenie o zamówieniu – zamówienia sektorowe
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Leverans och montage av pumpar
Numer referencyjny: 20/132
II.1.2)Główny kod CPV42122000 Pompy
II.1.4)Krótki opis:
Luleå Energi AB inbjuder till anbudsansökan avseende leverans och montage (uppriktning, balansering och vibrationsmätning) av pumpar.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV45317100 Instalowanie elektrycznych urządzeń pompowych
50511000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji pomp
II.2.4)Opis zamówienia: