Roba - 638394-2020
Hrvatska-Sisak: Oprema za sportove na igralištima i terenima
2020/S 253-638394
Obavijest o nadmetanju
Roba
Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Nabava opreme za sportsku dvoranu Zeleni brijeg
Referentni broj: 3/20-5
II.1.2)Glavna CPV oznaka
37450000 Oprema za sportove na igralištima i terenima
II.1.4)Kratak opis:
Nabava opreme za sportsku dvoranu Zeleni brijeg.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednost
Vrijednost bez PDV-a: 6 000 000.00 HRK
II.1.6)Podaci o grupama
Ovaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a
II.2.4)Opis nabave: