Õiguslik alus:
Määrus (EL, Euratom) nr 2018/1046
I osa: Hankija
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Mehitamata mere-pealveesõidukite konkreetsete juhtumite ohtude ja reguleerimisküsimuste (SAFEMASS) uuring
Viitenumber: EMSA/OP/4/2019
II.1.2)CPV põhikood73200000 Uurimis- ja arendustöö nõustamisteenused
II.1.4)Lühikirjeldus:
Uuringu peamine eesmärk on varustada ELi liikmesriike ja võib-olla ka Rahvusvahelist Mereorganisatsiooni (IMO) asjakohaste andmetega käimasoleva regulatiivse hindamistegevuse (Regulatory Scoping Exercise (RSE)) kohta, selgitades välja esilekerkivad ohud ja normatiivsed lüngad, mis kaasnevad mehitamata mere-pealveesõidukite (Maritime Autonomous Surface Ships (MASS)) erinevate astmete rakendamisega. Eeldatakse, et vajadusel kasutatakse muude uuringute või tootmisharu projektide andmeid, hoidudes siiski eesmärgipäraselt töö dubleerimisest.
II.1.5)Eeldatav kogumaksumus või suurusjärkMaksumus käibemaksuta: 250 000.00 EUR
II.1.6)Teave osade kohtaHankeleping on jaotatud osadeks: ei
II.2)Kirjeldus
II.2.4)Hanke kirjeldus:
EMSA kavatseb sõlmida teenuslepingu uuringu hankimiseks 2 osas, 3 tulemiga. Esimene ja teine aruanne tuleb esitada 5 kuu jooksul alates lepingu allakirjutamisest ning kolmas aruanne tuleb esitada 8 kuu jooksul alates lepingu allakirjutamisest.
Juridiskais pamats:
Regula (ES, Euratom) Nr. 2018/1046
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Ar autonomajiem jūras virsūdens kuģiem saistītu konkrētu gadījumu (SAFEMASS) risku un regulatīvo jautājumu pētījums
Atsauces numurs: EMSA/OP/4/2019
II.1.2)Galvenās CPV kods73200000 Pētniecības un izstrādes konsultāciju pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Pētījuma galvenais mērķis ir sniegt būtisku ieguldījumu ES dalībvalstīm un, iespējams, arī Starptautiskajai Jūrniecības organizācijai (SJO) attiecībā uz notiekošo regulējuma darbības jomas izpēti (Regulatory Scoping Exercise – RSE), nosakot potenciālos riskus un normatīvā regulējuma nepilnības, kas rodas no autonomu jūras virsūdens kuģu (Maritime Autonomous Surface Ships – MASS) dažādo pakāpju īstenošanas. Nepieciešamības gadījumā sagaidāms, ka pamatotā veidā tiek izmantota informācija no citiem pētniecības vai nozares projektiem, lai darbs netiktu veikts atkārtoti.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 250 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
EMSA plāno noslēgt pakalpojumu līgumu par pētījuma nodrošināšanu 2 daļās ar 3 nodevumiem. 1. un 2. pārskats ir jāiesniedz 5 mēnešu laikā no līguma parakstīšanas brīža, bet 3. pārskats – 8 mēnešu laikā no līguma parakstīšanas brīža.
Legal Basis:
Regulation (EU, Euratom) No 2018/1046
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Study of the Risks and Regulatory Issues of Specific Cases of Maritime Autonomous Surface Ships (SAFEMASS)
Reference number: EMSA/OP/4/2019
II.1.2)Main CPV code73200000 Research and development consultancy services
II.1.4)Short description:
The main objective of the study is to provide meaningful input to the EU Member States and possibly IMO on the on-going Regulatory Scoping Exercise (RSE) by identifying the emerging risks and regulatory gaps that are posed by the implementation of the different degrees of Maritime Autonomous Surface Ships (MASS). It is expected that information from other research or industry projects is used when necessary while avoiding duplication of the work in a meaningful manner.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 250 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
EMSA intends to conclude a service contract for the provision of a study in 2 part, with 3 deliverables. The delivery of the first and second reports shall be made within 5 months from the signature of the contract while the delivery of the third report within 8 months from the signature of the contract.