II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zimowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonach zimowych 2021/2022 i 2022/2023
Referenznummer der Bekanntmachung: PZD-ZAM.261.43.2021.SC
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90620000 Schneeräumung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia jest: usługa polegająca na zimowym utrzymaniu dróg powiatowych w sezonie zimowym 2021/2022 i 2022/2023.
2. Łączna długość dróg objętych usługą zimowego utrzymania dróg wynosi: 484,32 km, w tym wg standardu III – 73,56 km i 410,76 km wg standardu IV.
3. Przedmiot zamówienia został podzielony na 32 części.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zimowe utrzymanie drogi powiatowej nr 1567 K Nowy Sącz - Wojnarowa - Wilczyska
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)90620000 Schneeräumung
90611000 Straßenreinigung
90630000 Glatteisbeseitigung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie drogi powiatowej nr 1567 K Nowy Sącz - Wojnarowa - Wilczyska na łącznej długości 19,35 km wg III standardu utrzymania.
Szacunkowa ilość dni świadczenia usługi została określona w załączniku nr 1a do SWZ - arkusz cenowy.
Zimowe utrzymanie drogi powiatowej nr 1560 K Wielogłowy - Ubiad
Los-Nr.: 2
Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie drogi powiatowej nr 1560 K Wielogłowy - Ubiad na łącznej długości 3,82 km wg IV standardu utrzymania.
Zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1573 K Nowy Sącz - Cieniawa i nr 1581 K Piątkowa- Mystków
Los-Nr.: 3
Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1573 K Nowy Sącz - Cieniawa i nr 1581 K Piątkowa- Mystków o łącznej długości 9,57 km wg IV standardu utrzymania.
Zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1570 K Paszyn - Mogilno - Krużlowa i nr 1568 K Łęka - Koniuszowa - Mogilno
Los-Nr.: 4
Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1570 K Paszyn - Mogilno - Krużlowa i nr 1568 K Łęka - Koniuszowa - Mogilnona o łącznej długości 14,09 km wg IV standardu utrzymania.
Zimowe utrzymanie dróg powiatowychnr 1571 K Ptaszkowa – Wojnarowa, 1569 K Korzenna – Krużlowa i 1573 K Nowy Sącz - Cieniawa
Los-Nr.: 5
Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1571 K Ptaszkowa – Wojnarowa, 1569 K Korzenna – Krużlowa i 1573 K Nowy Sącz - Cieniawa na łącznej długości 15,50 km wg IV standardu utrzymania.
Zimowe utrzymanie drogi powiatowej nr 1572K Grybów: ul. Węgierska, ul. Jakubowskiego – Krużlowa Niżna
Los-Nr.: 6
Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie drogi powiatowej nr 1572K Grybów: ul. Węgierska, ul. Jakubowskiego – Krużlowa Niżna na łącznej długości 6,85 km wg IV standardu utrzymania.
Zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1574 K Ptaszkowa – Ptaszkowa i 1575 K Królowa Górna – Ptaszkowa – Grybów
Los-Nr.: 7
Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1574 K Ptaszkowa – Ptaszkowa i 1575 K Królowa Górna – Ptaszkowa – Grybów na łącznej długości 11,00 km wg IV standardu utrzymania.
Zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1576 K Nowy Sącz – Florynka i nr 1577 K Kamionka Wielka – Kamionka Wielka
Los-Nr.: 8
Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1576 K Nowy Sącz – Florynka wg III standardu utrzymania na odcinku 19,17 km i nr 1577 K Kamionka Wielka – Kamionka Wielka wg IV standardu utrzymania na odcinku 4,63 km.
Zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1503 K Florynka – Izby i nr 1504 K Ropa – Wawrzka – Florynka
Los-Nr.: 9
Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1503 K Florynka – Izby i nr 1504 K Ropa – Wawrzka – Florynka na łącznej długości 6,94 km wg IV standardu utrzymania.
Zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1466 K Stróże – Polna – Łużna i nr 1505 K Ropa – Gródek – Biała Niżna
Los-Nr.: 10
Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1466 K Stróże – Polna – Łużna i nr 1505 K Ropa – Gródek – Biała Niżna na łącznej długości 8,96 km wg IV standardu utrzymania.
Zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1578 K Kotów – Polany i nr 1510 K Berest – Mochnaczka Wyżna
Los-Nr.: 11
Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1578 K Kotów – Polany i nr 1510 K Berest – Mochnaczka Wyżna na łącznej długości 20,19 km wg IV standardu utrzymania.
Zimowe utrzymanie drogi powiatowej nr 1512 K Krynica – Tylicz, Krynica - ul. Pułaskiego w Krynicy
Los-Nr.: 12
Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie drogi powiatowej nr 1512 K Krynica – Tylicz, Krynica - ul. Pułaskiego w Krynicy na łącznej długości 6,48 km wg III standardu utrzymania.
Zimowe utrzymanie dróg powiatowych 1513K Powroźnik–Tylicz,1514K Muszyna–Leluchów,ul.Piłsudskiego i Pułaskiego,1515K Muszyna ul.Kościuszki,1517K ul.Zazamcze,1516K Muszyna-Złockie
Los-Nr.: 13
Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1513K Powroźnik–Tylicz,1514K Muszyna–Leluchów,ul.Piłsudskiego i Pułaskiego, 1515K Muszyna ul.Kościuszki, 1517K ul.Zazamcze, 1516K Muszyna-Złockie na łącznej długości 28,80 km wg IV standardu utrzymania.
Zimowe utrzymanie drogi powiatowej nr 1517 K Żegiestów – Muszyna
Los-Nr.: 14
Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie drogi powiatowej nr 1517 K Żegiestów – Muszyna na łącznej długości 4,32 km wg IV standardu utrzymania.
Zimowe utrzymanie dróg powiatowych:1528 K ,1582 K,1582 K,1526 K i 1527 K
Los-Nr.: 15
Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1528 K Nawojowa - Żeleźnikowa W. - Łazy Biegonickie, 1582 K Nawojowa - Nowy Sącz.- Łazy B. -Nowy Sącz, 1582 K Nawojowa - Nowy Sącz.- Łazy B. - Nowy Sącz, 1526 K Frycowa – Złotne i 1527 K Nawojowa - Bącza Kunina na łącznej długości 21,30 km wg IV standardu utrzymania.
Zimowe utrzymanie dróg powiatowych:1525K Maciejowa-Barnowiec,1524K Maciejowa–Składziste,1523K Łabowa–Łabowiec,1522K Nowa Wieś–Łosie i 1521K Roztoka Wielka-Roztoka Wielka
Los-Nr.: 16
Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych 1525K Maciejowa-Barnowiec,1524K Maciejowa–Składziste,1523K Łabowa–Łabowiec,1522K Nowa Wieś–Łosie i 1521K Roztoka Wielka-Roztoka Wielka na łącznej długości 18,84 km wg IV standardu utrzymania.
Zimowe utrzymanie dróg powiatowych:1518K Wierchomla W.-Wierchomla M.,1519K Piwniczna–Łomnica,1520K Piwniczna:ul.Szczawnicka i 1584K Piwniczna:ul.Daszyńskiego, Węgierska i Podolik gr. Państwa
Los-Nr.: 17
Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych 1518K Wierchomla W.-Wierchomla M.,1519K Piwniczna–Łomnica,1520K Piwniczna:ul.Szczawnicka i 1584K Piwniczna:ul.Daszyńskiego, Węgierska i Podolik gr. Państwa na łącznej długości 18,08 km wg IV standardu utrzymania.
Zimowe utrzymanie dróg powiatowych:1531K, 1532K,1530K,1529K, 1533K i 1535K
Los-Nr.: 18
Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1531 K Rytro - Sucha Struga – Głębokie, 1532 K Rytro - Roztoka Wielka, 1530 K Barcice - Wola Krogulecka, 1529 K Nowy Sącz – Myślec, 1533 K Stary Sącz – Barcice, ul. Nowa w Starym Sączu, ul. Partyzantów w Starym Sączu, 1535 K ul. Sobieskiego w Starym Sączu i 1535 K ul. Węgierska w Starym Sączu na łącznej długości 21,72 km wg IV standardu utrzymania.
Zimowe utrzymanie dróg powiatowych: 1536 K Gołkowice Górne – Gaboń i 1537 K Gołkowice Górne - Łazy Brzyńskie
Los-Nr.: 19
Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych 1536 K Gołkowice Górne – Gaboń i 1537 K Gołkowice Górne - Łazy Brzyńskie na łącznej długości 10,24 km wg IV standardu utrzymania.
zimowe utrzymanie dróg powiatowych: 1542 K Łącko – Naszacowice, 1580 K Zalesie - Jadamwola – Olszana, 1543 K Czarny Potok – Szczereż i 1579 K Siekierczyna - Naszacowice
Los-Nr.: 20
Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych 1542 K Łącko – Naszacowice, 1580 K Zalesie - Jadamwola – Olszana, 1543 K Czarny Potok – Szczereż i 1579 K Siekierczyna - Naszacowice na łącznej długości 18,94 km wg IV standardu utrzymania.
Zimowe utrzymanie dróg powiatowych: 1538 K Jazowsko – Obidza i 1539 K Obidza – Brzyna
Los-Nr.: 21
Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych 1538 K Jazowsko – Obidza i 1539 K Obidza – Brzyna na łącznej długości 9,67 km wg IV standardu utrzymania.
Zimowe utrzymanie dróg powiatowych: 1540 K Łącko – Wola Kosnowa i 1541 K Łącko – Kicznia
Los-Nr.: 22
Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych 1540 K Łącko – Wola Kosnowa i 1541 K Łącko – Kicznia na łącznej długości 11,45 km wg IV standardu utrzymania.
Zimowe utrzymanie dróg powiatowych: 1544 K Chełmiec – Naszacowice i 1583 K Obwodnica zachodnia Nowego Sącza
Los-Nr.: 23
Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych 1544 K Chełmiec – Naszacowice i 1583 K Obwodnica zachodnia Nowego Sącza na łącznej długości 17,48 km wg III standardu utrzymania.
Zimowe utrzymanie dróg powiatowych: 1551 K Limanowa – Chełmiec i 1550 K Trzetrzewina – Krasne Potockie – Męcina
Los-Nr.: 24
Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych 1551 K Limanowa – Chełmiec (na długości 11,08 km – wg III standardu utrzymania) i 1550 K Trzetrzewina – Krasne Potockie – Męcina (na długości 4,89 km wg IV standardu utrzymania).
Zimowe utrzymanie dróg powiatowych: 1545 K Podegrodzie – Mokra Wieś – Jastrzębie i 1546 K Stadła – Długołęka – Przyszowa
Los-Nr.: 25
Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych 1545 K Podegrodzie – Mokra Wieś – Jastrzębie i 1546 K Stadła – Długołęka – Przyszowa na łącznej długości 15,07 km wg IV standardu utrzymania.
Z zimowe utrzymanie dróg powiatowych: 1547 K Brzezna – Brzezna Litacz – Wysokie, 1548 K Trzetrzewina – Podrzecze i 1549 K Biczyce Dolne – Gostwica
Los-Nr.: 26
Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych 1547 K Brzezna – Brzezna Litacz – Wysokie, 1548 K Trzetrzewina – Podrzecze i 1549 K Biczyce Dolne – Gostwica na łącznej długości 17,71 km wg IV standardu utrzymania.
zimowe utrzymanie dróg powiatowych: 1448 K Tymowa - Łososina Dolna, 1450 K Łęki - Kąty – Dobrociesz, 1555K Łososina Dolna - Ujanowice – Młynne, 1553K Tęgoborze- Wronowice i 1554K Żbikowice - Stańkowa
Los-Nr.: 27
Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych 1448 K Tymowa - Łososina Dolna, 1450 K Łęki - Kąty – Dobrociesz, 1555K Łososina Dolna - Ujanowice – Młynne, 1553K Tęgoborze- Wronowice i 1554K Żbikowice - Stańkowa na łącznej długości 20,29 km wg IV standardu utrzymania.
Zimowe utrzymanie dróg powiatowych: 1552 K Tęgoborze – Chomranice, 1559K Tęgoborze – Tabaszowa – Tęgoborze – Just i 1558 K Tabaszowa – Witowice Dolne
Los-Nr.: 28
Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych 1552 K Tęgoborze – Chomranice, 1559K Tęgoborze – Tabaszowa – Tęgoborze – Just i 1558 K Tabaszowa – Witowice Dolne na łącznej długości 20,48 km wg IV standardu utrzymania.
Zimowe utrzymanie dróg powiatowych: 1561 K Sienna – Siedlce, 1562 K Podole Górowa – Łęka i 1565 K Niecew – Podole – Górowa
Los-Nr.: 29
Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych 1561 K Sienna – Siedlce, 1562 K Podole Górowa – Łęka i 1565 K Niecew – Podole – Górowa na łącznej długości 19,87 km wg IV standardu utrzymania.
Zimowe utrzymanie dróg powiatowych: 1449 K Wytrzyszczka – Tropie – Bartkowa – Posadowa, 1557 K Rożnów – Rożnów „Zapora” i 1556 K Witowice – Rożnów
Los-Nr.: 30
Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych 1449 K Wytrzyszczka – Tropie – Bartkowa – Posadowa, 1557 K Rożnów – Rożnów „Zapora” i 1556 K Witowice – Rożnów na łącznej długości 20,82 km wg IV standardu utrzymania.
Zimowe utrzymanie dróg powiatowych: 1563 K Korzenna – Janczowa – Miłkowa i 1564 K Korzenna – Jasienna – Przydonica
Los-Nr.: 31
Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych 1563 K Korzenna – Janczowa – Miłkowa i 1564 K Korzenna – Jasienna – Przydonica na łącznej długości 15,62 km wg IV standardu utrzymania.
Zimowe utrzymanie dróg powiatowych: 1565 K Niecew – Podole – Górowa i 1566 K Lipnica Wielka – Bukowiec
Los-Nr.: 32
Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych 1565 K Niecew – Podole – Górowa i 1566 K Lipnica Wielka – Bukowiec na łącznej długości 11,90 km wg IV standardu utrzymania.