Okresowe ogłoszenie informacyjne – zamówienia sektorowe
Niniejsze ogłoszenie jest tylko okresowym ogłoszeniem informacyjnym
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Tubazioni e relativi accessori, impianti ausiliari/packaging e materiali/apparecchiature ICT-TLC
II.1.2)Główny kod CPV44162000 Instalacje rurowe
II.1.4)Krótki opis:
Tubazioni e relativi accessori, impianti ausiliari/packaging e materiali/apparecchiature ICT-TLC.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartośćWartość bez VAT: 10 435 604.00 EUR
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV32500000 Urządzenia i artykuły telekomunikacyjne
32520000 Sprzęt i kable telekomunikacyjne
30236000 Różny sprzęt komputerowy
42123500 Turbosprężarki
44162100 Wyroby do przewodów rurowych
II.2.4)Opis zamówienia: