Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Instrumente de anestezie și reanimare
Referenznummer der Bekanntmachung: 42084982018174
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33171000 Instrumente für Anästhesie und Reanimation
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Prelungitoare pe borcane colectoare
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33171000 Instrumente für Anästhesie und Reanimation
Senzor pulsoximetru pentru frunte tip Nellcor Oximax
Los-Nr.: 19
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 23
Tub in T cu racord venturi 40 % si tub gofrat de 17cm
Los-Nr.: 22
Piesa in Y ventilator tip Velar
Los-Nr.: 1
Senzor pulsoximetru reutilizabil tip Masimo
Los-Nr.: 14
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 11
Circuite de anestezie si ventilatie mecanica
Los-Nr.: 4
Senzor pulsoximetru neonatal tip Corpuls 3
Los-Nr.: 15
Truse de anestezie peridurala
Los-Nr.: 5
Senzor pulsoximetru reutilizabil tip Nellcor cu conector cu 9 pini
Los-Nr.: 21
Set filtre bacteriene pentru tubulatura aparat ventilatie
Los-Nr.: 3
Senzor pulsoximetru copil/nou nascuti tip Corpuls 3 Masimo
Los-Nr.: 17
Senzor pulsoximetru nou nascuti tip Nellcor reutilizabil SPO2
Los-Nr.: 18
Racord gofrat flexibil pentru circuite ventilatie mecanica
Los-Nr.: 9
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 12
Senzor pulsoximetru neonatal tip Masimo
Los-Nr.: 13
Seturi minicricotirotomie de urgenta
Los-Nr.: 7
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 6
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 10
Sistem colector beckler steril cu capac si tubulatura pvc
Los-Nr.: 8
Senzor pulsoximetru adulti tip Nellcor Oximax Max-A
Los-Nr.: 16
Senzor pulsoximetru neonatal de tip Nihon Kohden
Los-Nr.: 20