II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawy produktów leczniczych, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego i wyrobów medycznych wraz z ich rozładunkiem dla Szpitala Specjalistycznego im. A. Falkiewicza we Wrocławiu.
Reference number: ZP/PN/12/2021
II.1.2)Main CPV code33690000 Various medicinal products
II.1.4)Short description:
Zakup produktów leczniczych dla pacjentów Szpitala Specjaistycznego im. A. Falkiewicza we Wrocławiu
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Środki antybakteryjne do użytku ogółnorozwojowego
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)33690000 Various medicinal products
II.2.4)Description of the procurement:
Szczegółowy opis wymagań opisany w pakiecie.
Lot No: 2
II.2.2)Additional CPV code(s)33651100 Antibacterials for systemic use
Lot No: 3
Lot No: 4
Lot No: 5
Lot No: 6
Lot No: 7
Ogólne środki przeciwinfekcyjne do użytku ogólnoustrojowego, szczepionki, środki przeciwnowotworowe oraz immunomodulacyjne
Lot No: 8
II.2.2)Additional CPV code(s)33650000 General anti-infectives for systemic use, vaccines, antineoplastic and immunodulating agents
Produkty lecznicze dla układu nerwowego
Lot No: 9
II.2.2)Additional CPV code(s)33661000 Medicinal products for the nervous system
Lot No: 10
Produkty lecznicze dla układu nerwowego i organów zmysłów.
Lot No: 11
II.2.2)Additional CPV code(s)33660000 Medicinal products for the nervous system and sensory organs
II.2.2)Additional CPV code(s)33661200 Analgesics
II.2.2)Additional CPV code(s)33661100 Anaesthetics
Produkty lecznicze dla układu mięśniowo-szkieletowego
Lot No: 14
II.2.2)Additional CPV code(s)33632000 Medicinal products for the musculo-skeletal system
Lot No: 15
Produkty przeciwzapalne i przeciwreumatyczne
Lot No: 16
II.2.2)Additional CPV code(s)33632100 Anti-inflammatory and anti-rheumatic products
II.2.2)Additional CPV code(s)33615100 Insulin
II.2.2)Additional CPV code(s)33600000 Pharmaceutical products
Roztwory do wstrzykiwania
Lot No: 19
II.2.2)Additional CPV code(s)33692100 Infusion solutions
Produkty lecznicze dla układu sercowo-naczyniowego
Lot No: 20
II.2.2)Additional CPV code(s)33622000 Medicinal products for the cardiovascular system
II.2.2)Additional CPV code(s)33141540 Albumin
II.2.2)Additional CPV code(s)33651520 Immunoglobulins
Środki obniżające krzepliwość krwi
Lot No: 26
II.2.2)Additional CPV code(s)33621100 Antithrombotic agents
Lot No: 27
II.2.2)Additional CPV code(s)33616000 Vitamins
Produkty lecznicze dla przewodu pokarmowego i metabolizmu
Lot No: 29
II.2.2)Additional CPV code(s)33610000 Medicinal products for the alimentary tract and metabolism
Środki lecznicze dla układu oddechowego
Lot No: 30
II.2.2)Additional CPV code(s)33670000 Medicinal products for the respiratory system
Kortykosterydy do użytku ogólnoustrojowego
Lot No: 31
II.2.2)Additional CPV code(s)33642200 Corticosteroids for systemic use
Produkty lecznicze dla krwi, organów krwiotwórczych oraz układu krążenia
Lot No: 32
II.2.2)Additional CPV code(s)33620000 Medicinal products for the blood, blood-forming organs and the cardiovascular system
Lot No: 33
Lot No: 34
Środki przeciwkrwotoczne.
Lot No: 35
II.2.2)Additional CPV code(s)33621200 Antihaemorrhagics
Lot No: 36
Różne produkty lecznicze.
Lot No: 37
Lot No: 38
Rożne produkty lecznicze.
Lot No: 39
Rózne produkty lecznicze.
Lot No: 40
Lot No: 41
Lot No: 42
Lot No: 43
Lot No: 44
Lot No: 45
Lot No: 46
Lot No: 47
Lot No: 48
Preparaty odżywiania wewnątrzjelitowego.
Lot No: 49
II.2.2)Additional CPV code(s)33692510 Intravenous fluids
Lot No: 50
Produkty do żywnienia pozajelitowego.
Lot No: 51
II.2.2)Additional CPV code(s)33692200 Parenteral nutrition products
Produkty do żywienia pozajelitowego.
Lot No: 52
Lot No: 53
Produkty lecznicze dla układu nerwowego.
Lot No: 54
Produkty przeciwzapalne i przeciwreumatyczne.
Lot No: 55
Lot No: 56
Lot No: 57
Produkty przeciwzapalne i pzeciwreumatyczne.
Lot No: 58
Lot No: 59