II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa materiałów opatrunkowych, pieluchomajtek i środków do higieny pacjenta dla Brzeskiego Centrum Medycznego w Brzegu
Reference number: PN/3/2021
II.1.2)Main CPV code33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables
II.1.4)Short description:
2. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów opatrunkowych, pieluchomajtek i środków do higieny pacjenta dla Brzeskiego Centrum Medycznego w Brzegu. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawierający specyfikację asortymentowo - ilościową stanowią Załączniki od nr 2.1-2.17 do SWZ, zamieszczone na stronie prowadzonego postępowania: https://e-ProPublico.pl/ .Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Pakiet nr 1 - Dostawa materiałów opatrunkowych - wg załącznika nr 2.1 do SWZ
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables
33141110 Dressings
II.2.4)Description of the procurement:
Pakiet nr 1-Dostawa materiałów opatrunkowych - wg załącznika nr 2.1 do SWZ .Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów opatrunkowych dla Brzeskiego Centrum Medycznego w Brzegu. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawierający specyfikację asortymentowo - ilościową stanowi załącznik 2.1 do SWZ, zamieszczony na stronie prowadzonego postępowania: https://e-ProPublico.pl/ .Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Pakiet nr 2 - Dostawa materiałów opatrunkowych - wg załącznika nr 2.2 do SWZ;
Lot No: 2
Pakiet nr 2-Dostawa materiałów opatrunkowych - wg załącznika nr 2.2 do SWZ .Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów opatrunkowych dla Brzeskiego Centrum Medycznego w Brzegu. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawierający specyfikację asortymentowo - ilościową stanowi załącznik 2.2 do SWZ, zamieszczony na stronie prowadzonego postępowania: https://e-ProPublico.pl/ .Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Pakiet nr 3 - Dostawa materiałów opatrunkowych - wg załącznika nr 2.3 do SWZ;
Lot No: 3
Pakiet nr 3 -Dostawa materiałów opatrunkowych - wg załącznika nr 2.3 do SWZ .Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów opatrunkowych dla Brzeskiego Centrum Medycznego w Brzegu. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawierający specyfikację asortymentowo - ilościową stanowi załącznik 2.3 do SWZ, zamieszczony na stronie prowadzonego postępowania: https://e-ProPublico.pl/ .Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Pakiet nr 4 - Dostawa zestawu do podciśnieniowego leczenia ran - wg załącznika nr 2.4 do SWZ
Lot No: 4
Pakiet nr 4 - Dostawa zestawu do podciśnieniowego leczenia ran - wg załącznika nr 2.4 do SWZ .Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa zestawów do podciśnieniowego leczenia ran wraz z dzierzawą pompy podciśnieniowej na czas trwania umowy dostawy dla Brzeskiego Centrum Medycznego w Brzegu. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawierający specyfikację asortymentowo - ilościową stanowi załącznik 2.4 do SWZ, zamieszczony na stronie prowadzonego postępowania: https://e-ProPublico.pl/ .Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Pakiet nr 5 - Dostawa plastrów i folii chirurgicznych- wg załącznika nr 2.5 do SWZ;
Lot No: 5
Pakiet nr 5 - Dostawa plastrów i folii chirurgicznych- wg załącznika nr 2.5 do SWZ; Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa plastrów i folii chirurgicznych dla Brzeskiego Centrum Medycznego w Brzegu. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawierający specyfikację asortymentowo - ilościową stanowi załącznik 2.5 do SWZ, zamieszczony na stronie prowadzonego postępowania: https://e-ProPublico.pl/ .Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Pakiet nr 6 - Dostawa opatrunków specjalistycznych- wg załącznika nr 2.6 do SWZ;
Lot No: 6
Pakiet nr 6 - Dostawa opatrunków specjalistycznych- wg załącznika nr 2.6 do SWZ; Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa opatrunków specjalistycznych dla Brzeskiego Centrum Medycznego w Brzegu. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawierający specyfikację asortymentowo - ilościową stanowi załącznik 2.6 do SWZ, zamieszczony na stronie prowadzonego postępowania: https://e-ProPublico.pl/ .Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Pakiet nr 7 - Dostawa opatrunków specjalistycznych- wg załącznika nr 2.7 do SWZ
Lot No: 7
Pakiet nr 7 - Dostawa opatrunków specjalistycznych- wg załącznika nr 2.7 do SWZ; Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa opatrunków specjalistycznych dla Brzeskiego Centrum Medycznego w Brzegu. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawierający specyfikację asortymentowo - ilościową stanowi załącznik 2.7 do SWZ, zamieszczony na stronie prowadzonego postępowania: https://e-ProPublico.pl/ .Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Pakiet nr 8 - Dostawa opatrunków specjalistycznych - wg załącznika nr 2.8 do SWZ;
Lot No: 8
Pakiet nr 8 - Dostawa opatrunków specjalistycznych- wg załącznika nr 2.8 do SWZ; Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa opatrunków specjalistycznych dla Brzeskiego Centrum Medycznego w Brzegu. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawierający specyfikację asortymentowo - ilościową stanowi załącznik 2.8 do SWZ, zamieszczony na stronie prowadzonego postępowania: https://e-ProPublico.pl/ .Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Pakiet nr 9 - Dostawa opatrunków specjalistycznych- wg załącznika nr 2.9 do SWZ;
Lot No: 9
Pakiet nr 9 - Dostawa opatrunków specjalistycznych- wg załącznika nr 2.9 do SWZ; Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa opatrunków specjalistycznych dla Brzeskiego Centrum Medycznego w Brzegu. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawierający specyfikację asortymentowo - ilościową stanowi załącznik 2.9 do SWZ, zamieszczony na stronie prowadzonego postępowania: https://e-ProPublico.pl/ .Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Pakiet nr 10 - Dostawa pieluchomajtek, wkładek urologicznych oraz elastycznych majtek chłonnych -wg załącznika nr 2.10 do SWZ;
Lot No: 10
Pakiet nr 10 - Dostawa pieluchomajtek, wkładek urologicznych oraz elastycznych majtek chłonnych -
wg załącznika nr 2.10 do SWZ;
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa pieluchomajtek, wkładek urologicznych oraz elastycznych majtek chłonnych dla Brzeskiego Centrum Medycznego w Brzegu. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawierający specyfikację asortymentowo - ilościową stanowi załącznik 2.10 do SWZ, zamieszczony na stronie prowadzonego postępowania: https://e-ProPublico.pl/ .Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Pakiet nr 11 - Dostawa pieluszek oddychających oraz anatomicznych wkładów chłonnych - wg załącznika nr 2.11 do SWZ;
Lot No: 11
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa pieluszek oddychających oraz anatomicznych wkładów chłonnych dla Brzeskiego Centrum Medycznego w Brzegu. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawierający specyfikację asortymentowo - ilościową stanowi załącznik 2.11 do SWZ, zamieszczony na stronie prowadzonego postępowania: https://e-ProPublico.pl/ .Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Pakiet nr 12- Dostawa opatrunków do terapii podciśnieniowej ssąco-płuczącej wraz z akcesoriami - wg załącznika nr 2.12 do SWZ;
Lot No: 12
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa opatrunków do terapii podciśnieniowej ssąco-płuczącej wraz z akcesoriami dla Brzeskiego Centrum Medycznego w Brzegu. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawierający specyfikację asortymentowo - ilościową stanowi załącznik 2.12 do SWZ, zamieszczony na stronie prowadzonego postępowania: https://e-ProPublico.pl/ .Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Pakiet nr 13 - Dostawa preparatów do pielęgnacji ran przewlekłych - wg załącznika nr 2.13 do SWZ;
Lot No: 13
II.2.2)Additional CPV code(s)33631600 Antiseptics and disinfectants
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa preparatów do pielęgnacji ran przewlekłych dla Brzeskiego Centrum Medycznego w Brzegu. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawierający specyfikację asortymentowo - ilościową stanowi załącznik 2.13 do SWZ, zamieszczony na stronie prowadzonego postępowania: https://e-ProPublico.pl/ .Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Pakiet nr 14 - Dostawa preparatów do pielęgnacji ran przewlekłych - wg załącznika nr 2.14 do SWZ;
Lot No: 14
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa preparatów do pielęgnacji ran przewlekłych dla Brzeskiego Centrum Medycznego w Brzegu. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawierający specyfikację asortymentowo - ilościową stanowi załącznik 2.14 do SWZ, zamieszczony na stronie prowadzonego postępowania: https://e-ProPublico.pl/ .Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Pakiet nr 15 - Dostawa środków do pielęgnacji pacjenta - wg załącznika nr 2.15 do SWZ;
Lot No: 15
II.2.2)Additional CPV code(s)33711500 Skin-care products
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa środków do pielęgnacji pacjenta dla Brzeskiego Centrum Medycznego w Brzegu. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawierający specyfikację asortymentowo - ilościową stanowi załącznik 2.15 do SWZ, zamieszczony na stronie prowadzonego postępowania: https://e-ProPublico.pl/ .Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Pakiet nr 16 - Dostawa podkładów, myjek i śliniaków - wg załącznika nr 2.16 do SWZ;
Lot No: 16
33711500 Skin-care products
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa podkładów, myjek i śliniaków dla Brzeskiego Centrum Medycznego w Brzegu. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawierający specyfikację asortymentowo - ilościową stanowi załącznik 2.16 do SWZ, zamieszczony na stronie prowadzonego postępowania: https://e-ProPublico.pl/ .Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Pakiet nr 17 - Dostawa środków pomocniczych do utrzymania higieny pacjenta - wg załącznika nr 2.17 do SWZ.
Lot No: 17
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa środków pomocniczych do utrzymania higieny pacjenta dla Brzeskiego Centrum Medycznego w Brzegu. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawierający specyfikację asortymentowo - ilościową stanowi załącznik 2.17 do SWZ, zamieszczony na stronie prowadzonego postępowania: https://e-ProPublico.pl/ .Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.