Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Aktualizacja baz danych EIGB dla części jednostki ewidencyjnej 120806-2 Racławice
Numer referencyjny: Or.272.11.2022
II.1.2)Główny kod CPV71354100 Usługi odwzorowania cyfrowego
II.1.4)Krótki opis:
1. Aktualizacja EGiB przeprowadzana na podstawie niniejszego zamówienia dotyczyć będzie: 1) Geometrii/oznaczeń działek ewidencyjnych (dotyczy działek wykazanych w załączniku nr 2 do niniejszych warunków technicznych, oraz działek dla których zostaną ujawnione błędy grube. 2) Konturów klas bonitacyjnych, 3) Konturów użytków gruntowych, 4) Punktów granicznych – w zakresie atrybutów punktów granicznych (SPD; ISD; STB; numer operatu technicznego, w ramach którego informacje o punkcie zostały wprowadzone do ewidencji; OZR - oznaczenie punktu granicznego w materiale źródłowym), 5) Działek ewidencyjnych - w zakresie oznaczenia księgi wieczystej, a w przypadku gdy księga wieczysta nie jest założona – oznaczenie dokumentów określających własność.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartośćWartość bez VAT: 108 617.88 PLN
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV71300000 Usługi inżynieryjne
II.2.4)Opis zamówienia:
Działania aktualizacyjne dotyczące gruntów obejmować będą czynności mające na celu: 1) Analizę materiałów zasobu/bazy EGiB pod kątem występowania/wyeliminowania błędów grubych związanych z geometrią działek; 2) utworzenie cyfrowych zbiorów danych dotyczących konturów użytków gruntowych oraz konturów klasyfikacyjnych; 3) obliczenie pól powierzchni klasoużytków w działkach i porównanie wyników z częścią opisową. W przypadku stwierdzenia rozbieżności należy wyjaśnić które dane są prawidłowe i doprowadzić je do wzajemnej zgodności (oraz sporządzić odpowiednią dokumentację do wprowadzenia zmian w EGiB); 4) Uzupełnienie brakujących atrybutów punktów granicznych, oraz weryfikacja poprawności aktualnie istniejących w tym zakresie wpisów w bazie EGiB – w szczególności w zakresie atrybutów SPD, ISD, numer operatu technicznego, w ramach którego informacje o punkcie zostały wprowadzone do ewidencji, STB; 5) Uzupełnienie danych ewidencyjnych dotyczących działek o brakujące wpisy dotyczące oznaczenia księgi wieczystej, a w przypadku gdy księga wieczysta nie jest założona – oznaczenie dokumentów określających własność.