You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Földgáz beszerzése tatai intézmények részére
Hivatkozási szám: EKR001532252022
II.1.2)Fő CPV-kód
09123000 Földgáz
II.1.4)Rövid meghatározás:
Az ajánlatkérők részére a magyar földgáz hálózaton folyamatosan rendelkezésre álló, szabványos minőségű földgáz energia biztosítása, mindösszesen 890 793 kWh (+ 30 %-nak megfelelő, azaz 267 238 kWh opció) mennyiségű (maximum mennyiség opcióval együtt 1 158 031 kWh) földgáz megvásárlása.
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Földgázenergia adásvétele Ajánlatkérő részére 2022.10.01, 06:00 óra - 2023.10.01., 06:00 óra közötti időszakra vonatkozóan. Az ajánlatkérők részére a magyar földgáz hálózaton folyamatosan rendelkezésre álló, szabványos minőségű földgáz energia biztosítása, mindösszesen 890 793 kWh (+ 30 %-nak megfelelő, azaz 267 238 kWh opció) mennyiségű (maximum mennyiség opcióval együtt 1 158 031 kWh) földgáz megvásárlása.