Skelbimas apie pirkimą. Komunalinės paslaugos
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/25/ES
I dalis: Perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dumblo (sausinto) tvarkymo paslauga, dumblą naudojant tręšimui ar rekultivacijai
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas90510000 Atliekų šalinimo ir apdorojimo paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
AB „Klaipėdos vanduo“ nuotekų valymo metu susidariusių nepavojingų atliekų, t. y. sausinto dumblo (miesto komunalinių nuotekų valymo dumblas (kodas 19 08 05)) išvežimas iš dumblo saugojimo aikštelės ir panaudojimas tręšimui ir/ar rekultyvacijai Lietuvos Respublikoje galiojančių teisės aktų numatyta tvarka.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 230 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)90510000 Atliekų šalinimo ir apdorojimo paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas: