2. Wykonawca musi wskazać osoby, które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia, legitymujące się kwalifikacjami zawodowymi i doświadczeniem odpowiednimi do funkcji, jakie zostaną im powierzone. Wykonawca, na funkcję wymienioną poniżej, wskaże osobę którą musi mieć dostępną na etapie realizacji zamówienia, spełniającą określone poniżej wymagania.
2. Wykonawca musi wskazać osoby, które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia, legitymujące się kwalifikacjami zawodowymi i doświadczeniem odpowiednimi do funkcji, jakie zostaną im powierzone. Wykonawca, na każdą funkcję wymienioną poniżej, wskaże osoby, które musi mieć dostępne na etapie realizacji zamówienia:
dla Części 1:
1) Główny projektant specjalności drogowej - 1 osoba - doświadczenie zawodowe określone w SWZ,
2) Sprawdzający dokumentacji specjalności drogowej - 1 osoba - doświadczenie zawodowe określone w SWZ,
3) Główny projektant specjalności mostowej - doświadczenie zawodowe określone w SWZ,
4) Sprawdzający dokumentacji specjalności mostowej - doświadczenie zawodowe określone w SWZ,
5) Specjalista ds. opracowań środowiskowych - doświadczenie zawodowe określone w SWZ.
dla Części 2:
5) Główny projektant do pełnienia funkcji Projektanta Tunelu - doświadczenie zawodowe określone w SWZ.
Zamawiający nie dopuszcza pełnienia kilku funkcji (więcej niż jednej) z wymienionych powyżej przez tę samą osobę. Zamawiający nie dopuszcza przedstawienia tych samych osób na więcej niż jedną Część. Wykonawca w przypadku składania oferty na więcej niż jedną Część zobowiązany jest do wskazania innych osób, oddzielnie na każdą Część.
W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia spełnianie warunków wskazanych powyżej Wykonawcy wykazują łącznie.
Ze względu na ograniczoną liczbę znaków, które można wprowadzić do treści ogłoszenia, pozostałe informacje zawarto w SWZ dostępnej wraz z niniejszym ogłoszeniem na Platformie https://gddkia.eb2b.com.pl/.