2. Jelen felhívásban nem szabályozott kérdésekben a közbeszerzésekről szóló 2015. évi CXLIII. törvény és végrehajtási rendeletei, továbbá a magyar jog rendelkezései az irányadók.
5. Ajánlatkérő a IV.2.6) pont esetében 2 hónap alatt 60 napot ért.