Bekanntmachung vergebener Aufträge – Sektoren
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa stojaków indywidualnych hydraulicznych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 295-1.
Referenznummer der Bekanntmachung: 702200697
II.1.2)CPV-Code Hauptteil43140000 Mobile hydraulische Grubenausbausysteme
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zmówienia jest dostawa stojaków indywidualnych hydraulicznych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w szacunkowej ilości i rodzaju szczegółowo określonej w Załączniku nr 2 do SWZ.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)43140000 Mobile hydraulische Grubenausbausysteme
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
STOJAK HYDRAULICZNY DŁUGOŚCI 3000-4000MM Z CENTRALNYM ZASILANIEM - 101 szt.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
STOJAK HYDRAULICZNY 560-900MM 400KN 30MPA NISKI Z CENTRALNYM ZASILANIEM - 38 szt.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
STOJAK HYDRAULICZNY DŁUGOŚCI 630-1030MM 400KN 30MPA NISKI Z CENTRALNYM ZASILANIEM - 25 szt.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
STOJAK HYDRAULICZNY DŁUGOŚCI 710-1160MM 400KN 30MPA NISKI Z CENTRALNYM ZASILANIEM - 54 szt.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 5
STOJAK HYDRAULICZNY DŁUGOŚCI 800-1310MM 400KN 30MPA NISKI Z CENTRALNYM ZASILANIEM - 33 szt.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 6
STOJAK HYDRAULICZNY DŁUGOŚCI 1000-1650MM 400KN 30MPA NISKI Z CENTRALNYM ZASILANIEM - 70 szt.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 7
STOJAK HYDRAULICZNY DŁUGOŚCI 1250-2080MM 400KN 30MPA NISKI Z CENTRALNYM ZASILANIEM - 381 szt.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 8
STOJAK HYDRAULICZNY DŁUGOŚCI 1500-2500MM 400KN 30MPA ŚREDNI Z CENTRALNYM ZASILANIEM - 243 szt.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 9
STOJAK HYDRAULICZNY DŁUGOŚCI 1950-2750MM 400KN 30MPA WYSOKI Z CENTRALNYM ZASILANIEM - 66 szt
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 10
STOJAK HYDRAULICZNY DŁUGOŚCI 2200-3000MM 400KN 30MPA WYSOKI Z CENTRALNYM ZASILANIEM - 280 szt.