Contract notice – utilities
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa energii elektrycznej w okresie od 01.05.2022r. do 31.12.2022r. do obiektów należących do Jastrzębskiego Zakładu Wodociągów i Kanalizacji S.A.
Reference number: TE-63-2590/2022
II.1.2)Main CPV code09310000 Electricity
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej w okresie od 01.05.2022r. do 31.12.2022r. obejmująca sprzedaż energii elektrycznej do obiektów należących do Jastrzębskiego Zakładu Wodociągów i Kanalizacji S. A. będących w grupach taryfowych:
B23 - 6 PPE
C11 - 99 PPE
C21 - 11 PPE
C23 -2 PPE
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej w okresie od 01.05.2022r. do 31.12.2022r. obejmująca sprzedaż energii elektrycznej do obiektów należących do Jastrzębskiego Zakładu Wodociągów i Kanalizacji S. A. będących w grupach taryfowych:
2.Prognozowany zakres dostawy:
Rodzaj taryfy
Ilość energii elektrycznej (MWh)
C11 670
C21 470
B23 szczyt przedpołudniowy 300
B23 szczyt południowy 300
B23 reszta doby 1400
C23 szczyt przedpołudniowy 20
C23 szczyt południowy 20
C23 reszta doby 30
3.Niniejsze zamówienie nie obejmuje dystrybucji energii elektrycznej na potrzeby Jastrzębskiego Zakładu Wodociągów i Kanalizacji S.A.
4.Dostawa energii elektrycznej odbywać się będzie na warunkach określonych w ustawie – Prawo energetyczne z dnia 10 kwietnia 1997r. (j.t. Dz. U. z 2020r. poz. 833), przepisach wykonawczych tej ustawy, a w szczególności Rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 2 lipca 2010r. w sprawie szczegółowych warunków funkcjonowania systemu energetycznego (Dz. U. z 2018r. poz. 1158), taryfie dla energii elektrycznej sprzedawcy oraz ogólnie obowiązujących przepisach prawnych.
5.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony w załączniku nr 6 do SWZ.