Usługi - 6437-2023
Submission deadline has been amended by:  62436-2023
Polska-Bydgoszcz: Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
2023/S 003-006437
Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Podstawa prawna:
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Opracowanie materiałów do decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla poszerzenia autostrady A1 na odcinku od węzła „Toruń Południe” do węzła „Włocławek Północ” o dodatkowe pasy ruchu
Numer referencyjny: GDDKIA.O.BY.D-3.2411.19.2022.63
II.1.2)Główny kod CPV
71320000 Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem niniejszego zamówienia publicznego jest opracowanie materiałów do decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla poszerzenia autostrady A1 na odcinku od węzła „Toruń Południe” do węzła „Włocławek Północ” o dodatkowe pasy ruchu.
Przedmiotowy odcinek autostrady A1 przebiega z północy na południe od węzła „Toruń Południe” do węzła „Włocławek Północ” w województwie kujawsko-pomorskim, powiat toruński, aleksandrowski i włocławski. Planowane poszerzenie autostrady o dodatkowe pasy ruchu polega na poszerzeniu każdej jezdni o trzeci pas ruchu po wewnętrznych stronach jezdni, z wykorzystaniem istniejącego szerokiego środkowego pasa dzielącego.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia:
Swoim zakresem obejmuje dostosowanie parametrów technicznych autostrady A1 do prognozowanego wzrostu natężenia ruchu, w szczególności spowodowanego przejęciem ruchu z drogi S10 na relacji Szczecin – Warszawa, w związku z planowana budową S10 na odcinku od węzła Włocławek Północ do Obwodnicy Aglomeracji Warszawskiej (A50/S50) i budową S10 na odcinku Bydgoszcz-Toruń.
Celem przedmiotu zamówienia jest określenie zakresu rzeczowego i finansowego przedsięwzięcia polegające na ustaleniu rozwiązań geometrycznych drogi, konstrukcji kolejnego pasa, odwodnienia, istniejących elementów BRD, granic terenowych zadania inwestycyjnego oraz zbiorczych kosztów dla kluczowych elementów przedsięwzięcia, uzyskanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia oraz określenie wstępnego zakresu projektowego.
Szacunkowa wartość zamówienia: powyżej 140 000,00 EUR.