II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Individualios apsaugos priemonės Nr. 2558
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas18143000 Apsaugos priemonės
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Perkančioji organizacija numato įsigyti individualios apsaugos priemones - respiratorius, 4 pirkimo dalys
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Vienkartinis respiratorius FFP3 sulankstomos formos su iškvėpimo vožtuvu
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)18143000 Apsaugos priemonės
II.2.4)Pirkimo aprašymas: II.2.5)Sutarties skyrimo kriterijaiToliau pateikti kriterijai
Kaina
Vienkartinis respiratorius FFP3 sulankstomos formos be iškvėpimo vožtuvo
Pirkimo dalies Nr.: 2
Vienkartinis respiratorius FFP3 su su iškvėpimo vožtuvu ir integruota vienkartine kauke
Pirkimo dalies Nr.: 3
Vienkartinis respiratorius FFP3 su iškvėpimo vožtuvu
Pirkimo dalies Nr.: 4