Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
VANJSKA USLUGA USPOSTAVE RADA RCK I RAZVOJA PROGRAMA OBRAZOVANJA
Numéro de référence: EVB-10/22
II.1.2)Code CPV principal80200000 Services d'enseignement secondaire
II.1.4)Description succincte:
Predmet ovog postupka je vanjska usluga uspostave rada RCK i razvoja programa obrazovanja za projekt RCK ELPROS. Predmet nabave ima 2 grupe.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
Usluga izrade priručnika i materijala za rad s učenicima s teškoćama i osobama s invaliditetom
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)80200000 Services d'enseignement secondaire
II.2.4)Description des prestations:
Predmet nabave za Grupu 3 je nabava usluga vanjskih stručnjaka za rad s učenicima s teškoćama u učenju i osobama s invaliditetom koji će izraditi materijale za učenike i priručnike prilagođene specifičnim potrebama korisnika, kako je detaljno opisano u Tehničkim specifikacijama iz Priloga 5. ove Dokumentacije o nabavi i čini njen neodvojivi dio.
Razvoj programa usavršavanja stručnjak razvoja alternativnog okruženja
Lot nº: 2
Predmet nabave za grupu 4 je nabava stručnjaka za razvoj programa usavršavanja stručnjak razvoja alternativnog okruženja, kako je detaljno opisano u Tehničkim specifikacijama iz Priloga 5. ove Dokumentacije o nabavi i koji čini njen neodvojivi dio.