Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Ringmajanduse põhimõtete juurutamine Eestis toodetud aiandusturba toodete kasutamisel ja sellega seotud kasvuhoonegaaside heite vähendamine LULUCF sektoris
Numéro de référence: 255658
II.1.2)Code CPV principal73100000 Services de recherche et développement expérimental
II.1.4)Description succincte:
Töö eesmärk on välja selgitada, kui suur osa Eestis kaevandatud ja aianduses kasutatud turbast ning kui pika ajaperioodi jooksul kasvuhoonegaaside heitmeid tegelikult põhjustab ning pakkuda välja nende heitmete vähendamise võimalusi Euroopa Liidu ringmajanduse (Circular Economy Action Plan) ja säästva süsinikuringe (Sustainable carbon cycles) algatuste põhimõtete juurutamise kaudu, arvestades kogu turbatoodangu väärtusahela süsinikudünaamikat.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)73100000 Services de recherche et développement expérimental
II.2.4)Description des prestations: