Fournitures - 643803-2022
Pologne-Jastrzębie-Zdrój: Logiciels et systèmes d'information
2022/S 224-643803
Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Fournitures
Base juridique:
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Zakup oprogramowania do monitoringu sieci
Numéro de référence: BZP.38.382-39.22
II.1.2)Code CPV principal
48000000 Logiciels et systèmes d'information
II.1.4)Description succincte:
Przedmiotem zamówienia jest zakup oprogramowania do monitoringu sieci. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Opis przedmiotu zamówienia stanowiący Załącznik nr 8 do SWZ. Dodatkowo warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa Wzór umowy stanowiący Załącznik nr 5 do SWZ.
II.1.6)Information sur les lots
Ce marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.4)Description des prestations: