Supplies - 643955-2021
Polska-Wałbrzych: Odzież ochronna i zabezpieczająca
2021/S 245-643955
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
„Dostawa: pościel jednorazowa, masek chirurgicznych, czepek pielęgniarski, podkład włókninowy, prześcieradło jednorazowe, spodenki do kolonoskopii, ochraniacze na obuwie, fartuchy foliowe”
Numer referencyjny: Zp/67/PN-67/21
II.1.2)Główny kod CPV
35113400 Odzież ochronna i zabezpieczająca
II.1.4)Krótki opis:
Pakiet nr 1 – Maska chirurgiczna 3 warstwowa na troki
Pakiet nr 2 – Maska chirurgiczna z nadrukiem
Pakiet nr 3 – Czepek pielęgniarski
Pakiet nr 4 – Podkład włókninowy
Pakiet nr 5 – Prześcieradło jednorazowe
Pakiet nr 6 – Komplet pościeli
Pakiet nr 7 – Pościel jednorazowa bez poduszki
Pakiet nr 8 – Poszewka na poduszkę, poszwa na kołdrę
Pakiet nr 9 – Spodenki do kolonoskopii
Pakiet nr 10 – Ochraniacze na obuwie
Pakiet nr 11 – Fartuchy foliowe
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Maska chirurgiczna 3 warstwowa na troki
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
II.2.4)Opis zamówienia:
L.P. ASORTYMENT SZCZEGÓŁOWY JEDN. MIARY ILOŚĆ 12 m-cy
1. Maska chirurgiczna 3-warstwowa , niebieska, hipoalergiczna, odporna na przesiąkanie, wiązana na troki . wyposażona w sztywnik zapewniający łatwe dopasowanie maski do kształtu twarzy. Skuteczność filtracji bakteryjnej min.99,5%. Zgodna z normą PN EN 14683 II. Pakowana w kartoniku w formie podajnika min.50szt. z oznaczeniem typu, rodzaju maski i spełnionej normy. szt. 50 000
Maska chirurgiczna z nadrukiem
Część nr: 2
1. Jednorazowa maska chirurgiczna z trokami z nadrukiem przyjaznym dla dzieci (np. postacie bajkowe) Skuteczność filtracji bakteryjnej (BFE%) ≥ 99,7%, Maski zgodne z Dyrektywą o Wyrobach Medycznych 93/42/EWG, wyrób medyczny klasy I. szt. 600
Czepek pielęgniarski
Część nr: 3
1. Czepek pielęgniarski z włókniny z gumką . min. 25g/m2. Szt. 250 000
Podkład włókninowy
Część nr: 4
1. Podkład z włókniny dwuwarstwowej foliowanej, gramatura min 35g/m2.
Rozmiar min.250cmx150cm,koloru zielonego, składany pojedynczo.
Szt. 50 000
Prześcieradło jednorazowe
Część nr: 5
1. Jednorazowe prześcieradło wykonane z 3 warstwowej włókniny hydrofilowej o gramaturze min.74g/m2 (gramatura odpowiadająca warstwom: warstwa polipropylenowa o gramaturze min.14g/m2 + warstwa PE polietylenowa o gramaturze min.25g/m2 + warstwa polipropylenowa o gramaturze min.35g/m2 ).Prześcieradło odporne na przesiąkanie 320cm H20,miękkie w dotyku, wytrzymałe na rozciąganie i rozrywanie, nieprzepuszczalne dla wody ,krwi i płynów ustrojowych (absorpcja płynów min.800%), kolor niebieski o wymiarach min.210 x min.160cm.
Prześcieradło składane jako pojedyncza sztuka, pakowane max 10szt.
szt. 50 000
Komplet pościeli
Część nr: 6
1. Komplet niejałowej pościeli jednorazowej, wykonanej z miękkiej wytrzymałej, paroprzepuszczalnej, barierowej dla cząstek włókniny polipropylenowej SMS
(gramatura min. 35g/m2).Paraprzepuszczalność min.4500 g./m2 ./24h o wymiarach : prześcieradło – rozmiar min.240cm x min.160 cm, poszwa na kołdrę – rozmiar min.200cm x 140 cm,
poszewka na poduszkę – rozmiar min 90cm x min 80 cm Materiał pościeli równomierny bez zaciemnień spełniający normę PN EN 13795 lub równoważną. Pakowany pojedynczo po 1 komplecie. szt. 10 000
Pościel jednorazowa bez poduszki
Część nr: 7
1. Komplet pościeli jednorazowej dwuczęściowej składający się z poszwy na kołdrę oraz prześcieradła z zakładką mocującą prześcieradło na fotelu ,wykonany z miękkiej wytrzymałej aro przepuszczalnej, barierowej dla cząstek włókniny trójwarstwowej SMS(gramatura min.. 35g/m2). Paraprzepuszczalność min.4500 g./m2 ./24h. o wymiarach: poszwa na kołdrę min150-160cmx min.200cm-210cm, prześcieradło dł.min 240-250cm x szer.min.100cm- 110cm z nakładka min.50cm. Materiał pościeli równomierny bez zaciemnień spełniający normę PN EN 13795 lub równoważną. Pakowany pojedynczo po 1 komplecie. Szt. 14 000
Poszewka na poduszkę, poszwa na kołdrę
Część nr: 8
1. Poszewka na poduszkę jednorazowa, wykonana z miękkiej wytrzymałej, aro przepuszczalnej, barierowej dla cząstek włókniny SMS ,(gramatura min. 35 g/m2).
Para przepuszczalność min.4500 g/m2/24h o wymiarach min.80cmx90cm.
Materiał poszewki równomierny bez zaciemnień, koloru zielonego, spełniający normę PN EN 13795 lub równoważną. Szt. 10 000
2. Poszwa na kołdrę, wykonana z miękkiej wytrzymałej, aro przepuszczalnej, barierowej dla cząstek włókniny SMS ,(gramatura min. 35 g/m2).
Para przepuszczalność min.4500 g/m2/24h o wymiarach min.150cmx min.210cm.
Materiał poszewki równomierny bez zaciemnień, spełniający normę PN EN 13795 lub równoważną.
szt. 7 000
Spodenki do kolonoskopii
Część nr: 9
1. Spodenki do kolonoskopii nieprzeźroczyste, jednorazowego użytku z oddychającej włókniny typu SMS o gramaturze min.28g/m2,z elastyczna gumką w pasie, z otworem z tyłu umożliwiającym wprowadzenie kolonoskopu,(otwór min.Ø10cm-min. Ø 12cm) Rozmiar L-XXL szt. 2 000
Ochraniacze na obuwie
Część nr: 10
1. Ochraniacze na obuwie z włókniny z gumką, grubość min 50 gr./m2 . szt. 50 000
Fartuchy foliowe
Część nr: 11
1. Fartuch foliowy przedni grubość min. 35 micronów, wiązany na troki o długości min.50cm i szerokości min.6cm.
Rozmiar L lub XL ,koloru białego. Szt. 3 000
2. Fartuch foliowy przedni grubość min. 20 micronów, wiązany na troki o długości min.50cm i szerokości min.6cm.
Rozmiar L lub XL ,koloru białego szt. 70 000
3. Rękawice foliowe, rozmiar L lub XL. Szt. 150 000