Skelbimas apie sutarties skyrimą
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa części zamiennych do obudów ścianowych Becker-Warkop dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział Zakład Remontowo-Produkcyjny (nr grupy 295-27-09)
Nuorodos numeris: 511902424
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas34900000 Įvairi transporto įranga ir atsarginės dalys
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Dostawa części zamiennych do obudów ścianowych Becker-Warkop dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział Zakład Remontowo-Produkcyjny (nr grupy 295-27-09), POLSKA.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)34900000 Įvairi transporto įranga ir atsarginės dalys
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Dostawa części zamiennych do obudów ścianowych Becker-Warkop dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział Zakład Remontowo-Produkcyjny (nr grupy 295-27-09).
Pirkimo dalies Nr.: 2
Pirkimo dalies Nr.: 3
Dostawa części zamiennych do obudów ścianowych Becker-Warkop dla oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział Zakład Remontowo-Produkcyjny (nr grupy 295-27-09)
Pirkimo dalies Nr.: 4
Dostawa części zamiennych do obudów ścianowych Becker-Warkop dla oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział Zakład Remontowo-Produkcyjny (nr grupy 295-27-09).
Pirkimo dalies Nr.: 5