II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Vienkartinės medicinos pagalbos priemonės Anesteziologijos-Reanimacijos centrui (Nr. 2392)
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas33181520 Hemodializės medžiagos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Perkamos įvairios medicinos pagalbos priemonės anesteziologijai ir intensyviai terapijai. Pirkimas skaidoma sį 32 pirkimo dalis.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Ekstrakorporinės membraninės oksigenacijos (ECMO) sistema suaugusiems su integruotais spaudimo davikliais
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33141000 Vienkartinės medicininės necheminės medžiagos ir hematologinės medžiagos
II.2.4)Pirkimo aprašymas: II.2.5)Sutarties skyrimo kriterijaiToliau pateikti kriterijai
Kaina
Ekstrakorporinės membraninės oksigenacijos sistema
Pirkimo dalies Nr.: 2
Švirkštas arterinio kraujo mėginio paėmimui
Pirkimo dalies Nr.: 3
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33141310 Švirkštai
Kateteris surfaktanto įvedimui
Pirkimo dalies Nr.: 4
Tracheostominio armuoto vamzdelio rinkinys Nr. 1
Pirkimo dalies Nr.: 5
Tracheostominio armuoto vamzdelio rinkinys Nr. 2
Pirkimo dalies Nr.: 6
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 7
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33140000 Medicinos reikmenys
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 8
Priemonės hemofiltracijos procedūrai su „Infomed HF-440-05“ aparatu
Pirkimo dalies Nr.: 9
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33181520 Hemodializės medžiagos
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 10
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 11
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 12
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33141320 Medicininės adatos
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 13
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 14
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33141200 Kateteriai
Dviejų spindžių tracheostominis vamzdelis
Pirkimo dalies Nr.: 15
Kontūras su dvigubo kaitinimo sistema
Pirkimo dalies Nr.: 16
Uždara atsiurbimo iš tracheostominio vamzdelio sistema
Pirkimo dalies Nr.: 17
Uždara atsiurbimo iš intubacinio vamzdelio sistema
Pirkimo dalies Nr.: 18
Deguonies kaukė su integruotu iškvėpimo filtru
Pirkimo dalies Nr.: 19
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33157110 Deguonies kaukės
Autonomiškai šildantis apklotas dviejų dalių
Pirkimo dalies Nr.: 20
Adatą vakuuminiam mėgintuvėliui
Pirkimo dalies Nr.: 21
Echogeniška adata perifernei nervų blokadai
Pirkimo dalies Nr.: 22
Kateteris gimdos kaklelio atverimui
Pirkimo dalies Nr.: 23
Kaukė deguonies su rezervuaru
Pirkimo dalies Nr.: 24
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 25
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33157100 Medicininių dujų kaukės
Elektromiografijos elektrodas Nr. 1
Pirkimo dalies Nr.: 26
Elektromiografijos elektrodas Nr. 2
Pirkimo dalies Nr.: 27
Elektromiografijos elektrodas Nr. 3
Pirkimo dalies Nr.: 28
Elektromiografijos elektrodas Nr. 4
Pirkimo dalies Nr.: 29
Juostelinis elektrodas Nr. 1
Pirkimo dalies Nr.: 30
Juostelinis elektrodas Nr. 2
Pirkimo dalies Nr.: 31
Juostelinis elektrodas Nr. 3
Pirkimo dalies Nr.: 32