Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Furnizare combustibil termic lichid +transport
Numéro de référence: 5105385/2022/7
II.1.2)Code CPV principal09100000 Combustibles
II.1.4)Description succincte:
Furnizare Combustibil termic lichid (inclusiv transport). Cantitatea de combustibil termic lichid pentru anul 2022 este de 120000 kg, iar pentru anul 2023 este de 120000 kg, cantitatea totala fiind de 240000 kg. Perioada derulării contractului: pana la 31.12.2022, cu posibilitatea de suplimentare, prin act aditional, pana la 30.04.2023 pentru cantitatea prevazuta in anexa pentru anul 2023.
Cantitatile minime si maxime sunt conform Caietului de sarcini. Cantitate minima este stabilita pana la 31.12.2022 iar cantitate maxima pana la 30.04.2023. Valoare minima este valoarea estimata a prezentei proceduri in functie de care se vor elabora si evalua oferta si totodata este si valoarea estimata fara suplimentari, pana la 31.12.2022, valoarea maxima reprezinta valoarea totala maxima a contractului, care include si eventualele suplimentari, pana la 30.04.2023. Valoarea estimata unitara este de 6,00 lei fara TVA/kg.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.4)Description des prestations: