Fournitures - 644071-2022
Pologne-Kruszwica: Électricité, chauffage, énergie solaire et nucléaire
2022/S 224-644071
Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Fournitures
Base juridique:
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Dostawa energii elektrycznej na potrzeby Przedsiębiorstwa Komunalnego w Kruszwicy sp. z o.o.
Numéro de référence: ZP.7.2022
II.1.2)Code CPV principal
09300000 Électricité, chauffage, énergie solaire et nucléaire
II.1.4)Description succincte:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej na potrzeby Przedsiębiorstwa Komunalnego w Kruszwicy sp. z o.o.
2. Dostawa energii elektrycznej odbywać się będzie na warunkach określonych przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. – Prawo energetyczne oraz zgodnie z wydanymi do tej ustawy przepisami wykonawczymi, w szczególności ze standardami jakości obsługi odbiorców określonymi w rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 6 marca 2019 r. w sprawie szczegółowych zasad kształtowania i kalkulacji taryf oraz rozliczeń w obrocie energią elektryczną.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w SWZ.
II.1.6)Information sur les lots
Ce marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)
II.2.4)Description des prestations:
I. Opis przedmiotu zamówienia:
WSPÓLNY SŁOWNIK ZAMÓWIEŃ
CPV 09.30.00.00-2 - Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa
3. Energia elektryczna ma spełniać parametry techniczne zgodnie z zapisami ustawy – Prawo energetyczne oraz rozporządzeniami wykonawczymi do tej ustawy.
4. Wskazana w załączniku nr 5 do SWZ wartość zapotrzebowania na energię elektryczną, jest wartością szacunkową, która nie odzwierciedla realnego bądź deklarowanego wykorzystania energii elektrycznej w czasie trwania umowy i w żadnym razie nie może być podstawą jakichkolwiek roszczeń ze strony Wykonawcy. Rzeczywiste rozliczenia odbywać się będą na podstawie bieżących wskazań układów pomiarowo-rozliczeniowych za dostawę energii elektrycznej zgodnie z ofertą Wykonawcy.
5. Usługi dystrybucji będą świadczone na podstawie odrębnej umowy zawartej z ENEA Operator Sp. z o.o.
6. Zakres dostaw i zasady wykonywania określają: Wzór umowy (Załącznik nr 4 do SWZ) oraz Wykaz punktów poboru energii elektrycznej (Załącznik nr 5 do SWZ stanowiący jednocześnie załącznik nr 1 do umowy).