II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Vienkartinės medicininės priemonės 2021
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas33141000 Vienkartinės medicininės necheminės medžiagos ir hematologinės medžiagos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Vienkartinės medicininės priemonės, traumatologinės-ortopedinės priemonės, priemonės sterilizacijai
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33140000 Medicinos reikmenys
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Orientacinis kiekis - 100 vnt.
II.2.1)Pavadinimas:
Adatos visų tipų insulininiams injektoriams
Pirkimo dalies Nr.: 2
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33141320 Medicininės adatos
Orientacinis kiekis - 1 000 vnt.
Pirkimo dalies Nr.: 3
Orientacinis kiekis - 200 vnt.
Pirkimo dalies Nr.: 4
Orientacinis kiekis - 300 vnt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 5
Orientacinis kiekis - 5 000 vnt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 6
Orientacinis kiekis - 15 000 vnt.
Adatos kaulų čiulpų punkcijai
Pirkimo dalies Nr.: 7
Orientacinis kiekis - 8 vnt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 8
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33157400 Medicininiai kvėpavimo prietaisai
Orientacinis kiekis - 2 500 vnt.
Anesteziologinė kvėpavimo sistema
Pirkimo dalies Nr.: 9
Orientacinis kiekis - 2 000 vnt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 10
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33163000 Medicininės paskirties tentai
Orientacinis kiekis - 500 vnt.
Apyrankė pacientui identifikuoti (naujagimiui)
Pirkimo dalies Nr.: 11
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33680000 Farmacijos dirbiniai
Apyrankė pacientui identifikuoti (suaugusiems)
Pirkimo dalies Nr.: 12
Orientacinis kiekis - 1 500 vnt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 13
Orientacinis kiekis - 1 400 vnt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 14
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 15
Orientacinis kiekis - 50 vnt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 16
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 17
Artroskopinių įtekėjimo/ištekėjimo vamzdelių rinkiniai prie ConMed Linvatec 10k/24k artroskopių pompų
Pirkimo dalies Nr.: 18
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33141000 Vienkartinės medicininės necheminės medžiagos ir hematologinės medžiagos
orientacinis kiekis - 100 vnt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 19
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33141411 Skalpeliai ir peiliukai
Orientacinis kiekis - 3 000 vnt.
Atsiurbimo kateteriai su piltuvėlio formos proksimaliniu galu (be vakuumo reguliatoriaus), CH14
Pirkimo dalies Nr.: 20
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33141200 Kateteriai
Atsiurbimo kateteriai su piltuvėlio formos proksimaliniu galu (be vakuumo reguliatoriaus), CH12
Pirkimo dalies Nr.: 21
Atsiurbimo kateteriai su piltuvėlio formos proksimaliniu galu (be vakuumo reguliatoriaus), CH10
Pirkimo dalies Nr.: 22
Atsiurbimo kateteriai su piltuvėlio formos proksimaliniu galu (be vakuumo reguliatoriaus), CH6
Pirkimo dalies Nr.: 23
Orientacinis kiekis - 150 vnt.
Atsiurbimo kateteriai su piltuvėlio formos proksimaliniu galu (be vakuumo reguliatoriaus), CH8
Pirkimo dalies Nr.: 24
Atsiurbimo kateteriai su piltuvėlio formos proksimaliniu galu CH10, (su piršto kontroliuojamu vakuumu)
Pirkimo dalies Nr.: 25
Orientacinis keikis - 500 vnt.
Atsiurbimo kateteriai su piltuvėlio formos proksimaliniu galu CH12, (su piršto kontroliuojamu vakuumu)
Pirkimo dalies Nr.: 26
Orientacinis kiekis - 1 200 vnt.
Atsiurbimo kateteriai su piltuvėlio formos proksimaliniu galu CH14, (su piršto kontroliuojamu vakuumu)
Pirkimo dalies Nr.: 27
Atsiurbimo kateteriai su piltuvėlio formos proksimaliniu galu CH6, (su piršto kontroliuojamu vakuumu)
Pirkimo dalies Nr.: 28
Atsiurbimo kateteriai su piltuvėlio formos proksimaliniu galu CH8, (su piršto kontroliuojamu vakuumu)
Pirkimo dalies Nr.: 29
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 30
orientacinis kiekis - 6 000 vnt.
Besifiksuojantis prie savęs elastinis bintas
Pirkimo dalies Nr.: 31
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33141100 Tvarsliava; kabutės, žaizdų siuvimo ir ligatūros reikmenys
Orientacinis kiekis - 70 vnt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 32
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33141110 Tvarsliava
Orientacinis kiekis - 5 vnt.
Blekmoro tipo zondas kraujavimui iš stemplės stabdyti
Pirkimo dalies Nr.: 33
Orientacinis kiekis - 3 vnt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 34
Chirurginės kepurės su juosta nuo prakaito
Pirkimo dalies Nr.: 35
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 36
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 37
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 38
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33141800 Stomatologinės medžiagos
Orientacinis kiekis - 250 gramų
Deguonies kaukė suaugusiems, be rezervuaro
Pirkimo dalies Nr.: 39
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33157110 Deguonies kaukės
Deguonies kaukė suaugusiems, su rezervuaru ir kvėpavimo vožtuvais
Pirkimo dalies Nr.: 40
Deguonies kaukė, pediatrinė, be rezervuaro
Pirkimo dalies Nr.: 41
Deguonies kaukė, pediatrinė, su rezervuaru ir kvėpavimo vožtuvais
Pirkimo dalies Nr.: 42
Orientacinis kiekis - 80 vnt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 43
Orientacinis kiekis - 1 vnt.
DPV aparato kontūro galinio oro tėkmės jutikliai kūdikiams/vaikiški
Pirkimo dalies Nr.: 44
Orientacinis kiekis - 20 vnt.
DPV aparato kontūro galinio oro tėkmės jutikliai suaugusiems/pediatriniai
Pirkimo dalies Nr.: 45
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 46
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33141640 Drenai
Orientacinis kiekis - 30 vnt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 47
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 48
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 49
Dvigubo kietėjimo stiklo jonomerinis cementas
Pirkimo dalies Nr.: 50
Orientacinis kiekis - 150 dėžučių
Elastingos (tinklinės) kelnaitės
Pirkimo dalies Nr.: 51
Elastingos (tinklinės) kepuraitės
Pirkimo dalies Nr.: 52
Orientacinis kiekis - 10 vnt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 53
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 54
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33123200 Elektrokardiografijos prietaisai
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 55
Orientacinis kiekis - 16 000 vnt.
Endotrachėjiniai vamzdeliai
Pirkimo dalies Nr.: 56
Pirkimo dalies Nr.: 57
Pirkimo dalies Nr.: 58
Orientacinis kiekis -20 vnt.
Pirkimo dalies Nr.: 59
Pirkimo dalies Nr.: 60
Pirkimo dalies Nr.: 61
Orientacinis kiekis - 400 vnt.
Pirkimo dalies Nr.: 62
Pirkimo dalies Nr.: 63
Orientacinis kiekis - 350 vnt.
Pirkimo dalies Nr.: 64
Pirkimo dalies Nr.: 65
Pirkimo dalies Nr.: 66
Pirkimo dalies Nr.: 67
Pirkimo dalies Nr.: 68
Pirkimo dalies Nr.: 69
Orientacinis kiekis - 40 vnt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 70
Orientacinis kiekis - 100 ml
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 71
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 72
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 73
Orientacinis kiekis -30 vnt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 74
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 75
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 76
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 77
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 78
Orientacinis kiekis - 1 švirkštas
Gastrostominis silikoninis zondas su pripučiamu fiksavimo balionu
Pirkimo dalies Nr.: 79
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 80
Orientacinis kiekis - 7 000 vnt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 81
Orientacinis kiekis - 250 vnt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 82
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 83
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33171000 Anestezijos ir reanimacijos instrumentai
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 84
Kalcio hidroksido milteliai
Pirkimo dalies Nr.: 85
Orientacinis kiekis - 50 gramų
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 86
orientacinis kiekis - 1 tūbelė
Kandikliai, tinkantys kompiuteriniam spirometrui SPIRO USB
Pirkimo dalies Nr.: 87
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 88
Orientacinis kiekis - 700 vnt.
Kombinuoti kvėpavimo filtrai su šilumos ir drėgmės palaikymu
Pirkimo dalies Nr.: 89
Orientacinis kiekis - 1 600 vnt.
Kompaktinė kvėpavimo jungtis
Pirkimo dalies Nr.: 90
Kontūrai, tinkantys DPV aparatui New port HT-50
Pirkimo dalies Nr.: 91
Kraujavimą stabdančios putos
Pirkimo dalies Nr.: 92
Orientacinis kiekis - 50 švirkštų
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 93
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33194210 Kraujo perpylimo prietaisai
Kraujo perpylimo sistema su filtru tūrinei pompai B Braun Infusomat Space
Pirkimo dalies Nr.: 94
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33194000 Transfuziniai ir infuziniai prietaisai ir instrumentai
Kvėpavimo filtrai su šilumos ir drėgmės palaikymu
Pirkimo dalies Nr.: 95
Orientacinis kiekis - 3 400 vnt.
Kvėpavimo sistema naujagimiams, tinkanti NEWPORT BREEZ aparatui
Pirkimo dalies Nr.: 96
Kvėpavimo sistema, naudojama NEWPORT BREEZ aparatui
Pirkimo dalies Nr.: 97
Pirkimo dalies Nr.: 98
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 99
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33171210 Reanimacijos kaukė
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 100
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 101
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 102
Linijos CO2 monitoravimui
Pirkimo dalies Nr.: 103
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33170000 Anestezija ir reanimacija
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 104
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 105
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 106
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)30197600 Apdorotas popierius ir kartonas
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 107
Orientacinis kiekis - 2 pakuotės
Medvilniniai vatos rutuliukai odontologijai
Pirkimo dalies Nr.: 108
Orientacinis kiekis - 500 gramų
Pirkimo dalies Nr.: 109
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 110
Orientacinis kiekis - 40 000 vnt.
Mini-spike tipo adata skysčių ištraukimui iš buteliukų
Pirkimo dalies Nr.: 111
Neausto pluošto apvalūs chirurginiai tamponai
Pirkimo dalies Nr.: 112
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33141118 Tamponai
Orientacinis kiekis - 20 000 vnt.
Pirkimo dalies Nr.: 113
Neausto pluošto chirurginės skaros
Pirkimo dalies Nr.: 114
Orientacinis kiekis - 10 000 vnt.
Pirkimo dalies Nr.: 115
Odos žaizdų uždarymo sistema
Pirkimo dalies Nr.: 116
Pirkimo dalies Nr.: 117
Pirkimo dalies Nr.: 118
Orientacinis kiekis - 1 100 vnt.
Orofaringiniai vamzdeliai
Pirkimo dalies Nr.: 119
Pirkimo dalies Nr.: 120
Pirkimo dalies Nr.: 121
Pirkimo dalies Nr.: 122
Pirkimo dalies Nr.: 123
Orientacinis kiekis - 600 vnt.
Pirkimo dalies Nr.: 124
Pirkimo dalies Nr.: 125
Vienpolinis adatinis elektrodas elektromiografijai (ENMG) atlikti, tinkantis aparatui Cadwell Sierra II
Pirkimo dalies Nr.: 126
Elektrodas savaime prisiklijuojantis suaugusių elektromiografijai (ENMG) atlikti
Pirkimo dalies Nr.: 127
Pediatriniai šlapimo surinkimo maišeliai
Pirkimo dalies Nr.: 128
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33141615 Maišeliai šlapimui
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 129
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33141420 Chirurginės pirštinės
Orientacinis kiekis - 800 porų
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 130
Orientacinis kiekis - 200 porų
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 131
Orientacinis kiekis - 1 600 porų
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 132
Orientacinis kiekis - 1 200 porų
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 133
Orientacinis kiekis - 1 500 porų
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 134
Orientacinis kiekis - 100 porų
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 135
Plombos surišėjas (bondas)
Pirkimo dalies Nr.: 136
Orientacinis kiekis - 1 flakonas
Plombos surišėjas (bondas) ir rūgštis
Pirkimo dalies Nr.: 137
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 138
Orientacinis kiekis - 1 tūbelė
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 139
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 140
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 141
Popierius autorefraktometrui
Pirkimo dalies Nr.: 142
Popierius elektrokardiografui
Pirkimo dalies Nr.: 143
Pirkimo dalies Nr.: 144
Pirkimo dalies Nr.: 145
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 146
Port tipo adata kateterių punkcijai
Pirkimo dalies Nr.: 147
Pirkimo dalies Nr.: 148
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 149
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 150
Prik lancetės alerginiams mėginiams
Pirkimo dalies Nr.: 151
Orientacinis kiekis - 30 000 vnt.
RAE tipo endotrachėjiniai vamzdeliai
Pirkimo dalies Nr.: 152
Pirkimo dalies Nr.: 153
Pirkimo dalies Nr.: 154
Orientacinis kiekis - 60 vnt.
Pirkimo dalies Nr.: 155
Pirkimo dalies Nr.: 156
Pirkimo dalies Nr.: 157
Pirkimo dalies Nr.: 158
Pirkimo dalies Nr.: 159
Pirkimo dalies Nr.: 160
Pirkimo dalies Nr.: 161
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 162
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 163
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 164
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 165
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 166
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33160000 Operacinių techninė įranga
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 167
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 168
Orientacinis kiekis - 140 vnt.
Rinkinys pleuros punkcijai, vaikiškas
Pirkimo dalies Nr.: 169
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 170
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 171
Orientacinis kiekis - 15 vnt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 172
Silikoninis tvarstis su sidabro sulfatu, skirtas mažai ir vidutiniškai eksuduojančių žaizdų priežiūrai
Pirkimo dalies Nr.: 173
Sintetinis pamušalas gipso tvarsčiui
Pirkimo dalies Nr.: 174
Siūlų pravedėjas kelio raiščio operacijoms
Pirkimo dalies Nr.: 175
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33141121 Chiruginiai siuvimo reikmenys
Orientacinis kiekis - 16 vnt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 176
Skysčių perpylimo sistema
Pirkimo dalies Nr.: 177
Skysčių perpylimo sistema, tinkanti B Braun Infuzomat "Space" tūrinei pompai
Pirkimo dalies Nr.: 178
Skysčių perpylimo sistema, tinkanti gravitacinėms švirkštinėms pompoms
Pirkimo dalies Nr.: 179
Orientacinis kiekis - 12 000 vnt.
Skysčių perpylimo sistema, tinkantiinfuzijos pompai AITECS 3017
Pirkimo dalies Nr.: 180
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 181
Orientacinis kiekis - 25 vnt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 182
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 183
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 184
Orientacinis kiekis - 125 vnt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 185
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 186
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 187
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 188
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 189
Orientacinis kiekis - 100 litrų
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 190
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 191
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 192
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 193
Sterilus operacinio stalo apklotas
Pirkimo dalies Nr.: 194
Sterilus tvarstis-plėvelė intraveninių kateterių tvirtinimui
Pirkimo dalies Nr.: 195
Sterilus tvarstis-skaidri plėvelė intraveninių kateterių tvirtinimui
Pirkimo dalies Nr.: 196
Sterilus vamzdelių apvalkalas
Pirkimo dalies Nr.: 197
Orientacinis kiekis - 120 vnt.
Stiklo jonomerinė plomba pieninių dantų plombavimui
Pirkimo dalies Nr.: 198
Orientacinis kiekis - 3 dėžutės
Stimuliacinė adata skirta regioninei nejautrai
Pirkimo dalies Nr.: 199
Pirkimo dalies Nr.: 200
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 201
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 202
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 203
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 204
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 205
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 206
Šluostukai diatermokoaguliacijos aparato instrumentams
Pirkimo dalies Nr.: 207
Šviesoje kietėjančios plombos A2
Pirkimo dalies Nr.: 208
Šviesoje kietėjančios plombos A3
Pirkimo dalies Nr.: 209
Šviesoje kietėjantis universalus takus kompozitas A2
Pirkimo dalies Nr.: 210
Šviesoje kietėjantis universalus takus kompozitas A3
Pirkimo dalies Nr.: 211
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 212
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33141310 Švirkštai
Orientacinis kiekis - 60 000 vnt.
Švirkštai su adata 1 ml, insulinui
Pirkimo dalies Nr.: 213
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 214
Orientacinis kiekis - 31 000 vnt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 215
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 216
Švirkštas 100 ml, kateterio tipo
Pirkimo dalies Nr.: 217
Orientacinis kiekis - 800 vnt.
Švirkštas 50 ml, kateterio tipo
Pirkimo dalies Nr.: 218
Švirkštas, 50 ml, perfuzinis
Pirkimo dalies Nr.: 219
Orientacinis kiekis - 2 200 vnt.
Pirkimo dalies Nr.: 220
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 221
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)19520000 Plastikiniai gaminiai
Orientacinis kiekis - 55 000 vnt.
Tepalas odontologiniams antgaliams
Pirkimo dalies Nr.: 222
Orientacinis kiekis - 5 flakonai
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 223
Orientacinis kiekis - 100 metrų
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 224
Orientacinis kiekis - 500 metrų
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 225
Orientacinis kiekis - 2 200 metrų
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 226
Orientacinis kiekis - 1 600 metrų
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 227
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 228
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 229
Orientacinis kiekis - 700 metrų
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 230
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 231
Orientacinis kiekis - 200 metrų
Tracheostominiai vamzdeliai, Nr 3
Pirkimo dalies Nr.: 232
Tracheostominiai vamzdeliai, Nr 3,5
Pirkimo dalies Nr.: 233
Trachėjos atsiurbimo rinkinys
Pirkimo dalies Nr.: 234
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 235
Trišakiai konektoriai prie intraveninių kateterių
Pirkimo dalies Nr.: 236
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33141240 Kateterių priedai
Tvarsčiai nudegiminių, granuliuojančių žaizdų bei donorinių odos plotų perrišimams
Pirkimo dalies Nr.: 237
Pirkimo dalies Nr.: 238
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 239
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)24950000 Specializuoti chemijos produktai
Orientacinis kiekis - 30 flakonų
Universalus apklotų rinkinys
Pirkimo dalies Nr.: 240
Vaikiškas pleistras su paveiksliuku
Pirkimo dalies Nr.: 241
Orientacinis kiekis - 900 vnt.
Vamzdelių rinkinys, skirtas krūtinės ląstos drenažinei sistemai
Pirkimo dalies Nr.: 242
Orientacinis kiekis - 10 rinkinių
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 243
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33141117 Vata
Veidinė anesteziologinė kaukė N0 (kūdikiams)
Pirkimo dalies Nr.: 244
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33171110 Anestezijos kaukė
Veidinė anesteziologinė kaukė N1 (kūdikiams)
Pirkimo dalies Nr.: 245
Veidinė anesteziologinė kaukė N2 ( vaikams)
Pirkimo dalies Nr.: 246
Veidinė anesteziologinė kaukė N3 ( maža suaugusių.)
Pirkimo dalies Nr.: 247
Veidinė anesteziologinė kaukė N4 ( vidutinė suaugusių)
Pirkimo dalies Nr.: 248
Orientacinis kiekis - 160 vnt.
Veidinė anesteziologinė kaukė N5 ( didelė suaugusių)
Pirkimo dalies Nr.: 249
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 250
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33141610 Rinkimo maišai
Orientacinis kiekis - 1 510 vnt.
Vienkartinis kilimėlis skysčių sugėrimui
Pirkimo dalies Nr.: 251
Orientacinis kiekis - 24 vnt.
Vienkartinio naudojimo kontūrai
Pirkimo dalies Nr.: 252
Lateksiniai prezervatyvai
Pirkimo dalies Nr.: 253
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33712000 Prezervatyvai
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 254
Prailginimo linijos kontrasto suleidimui
Pirkimo dalies Nr.: 255
Vienkartinis viršgerklinis vamzdelis
Pirkimo dalies Nr.: 256
II.