II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
ACORDULUI CADRU FURNIZARE MASTI DE OXIGEN
Reference number: 4206845_2021_PAAPD1317401
II.1.2)Main CPV code33157110 Oxygen mask
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 6 376 056.00 RON
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
LOTUL 6 - TUBULATURA SMOOTHBORE COMPLET TRANSPARENT PENTRU VENTILATIE MECANICA - VARIANTA PENTRU TERAPIE INTENSIVA – CU CAPCANA DE APA
Lot No: 6
II.2.2)Additional CPV code(s)33157110 Oxygen mask
LOTUL 2- CIRCUIT CPAP PENTRU SITUATII DE URGENTA CU CONEXIUNE DIRECTA, MASCA SILICON CU VALVA PEEP REGLABILA
Lot No: 2
LOTUL 1 -SET CPAP / VENTILATIE NONINVAZIVA CU CONEXIUNE DIRECTA LA PRIZA O2 , DEBIT VARIABIL FiO2 IN 3 TREPTE SI MASCA SILICON CU VALVA PEEP REGLABILA 5 TREPTE
Lot No: 1
LOTUL 3 Masca FULL FACE ( FATA INTREAGA / PERIMETRU COMPLET ) CPAP / NIV REUTILIZABILA marimea M /L/ XL - CU ACOPERIRE INTEGRALA A FETEI REUTILIZABILA
Lot No: 3
LOTUL 8 - MASCA OXIGEN CU NEBULIZARE ELONGATA
Lot No: 8
LOTUL 5 - TUBULATURA / CIRCUIT OXIGEN SMOOTHBORE COMPLET TRANSPARENT PENTRU VENTILATIE MECANICA - VARIANTA PENTRU ANESTEZIE
Lot No: 5
LOTUL 4 - Masca FULL FACE ( FATA INTREAGA / PERIMETRU COMPLET ) CPAP / NIV / BIPAP S/M/L/XL
Lot No: 4
LOTUL 11 - CIRCUIT VENTILATIE RT265 PENTRU ACUTRONIC FABIAN
Lot No: 11
LOTUL 13 - CIRCUIT COMPATIBIL VENTILATOR LEONI PLUS HFO
Lot No: 13
LOTUL 14 - SET COMPLET ( Circuit NHFOT, Canula nazala NHFOT , suport respirator neonatal prin NCPAP , Boneta , Set complet resuscitare neonatala, Circuit HFO ) pentru ventilatorul FABIAN
Lot No: 14
LOTUL 12 - Set complet suport compatibil cu sistemul BUBBLE CPAP
Lot No: 12
LOTUL 9 - MASCA OXIGEN REINHALARE ELONGATA CU PUNGA REZERVOR
Lot No: 9
LOTUL 10 - MASCA CPAP BIPAP NIV tip AMARA / VARIFIT / TURQUOISE cu/fara valva antiaxfisie si ham neopren inclus ”FULL FACE” / NAS, GURA - CU ACOPERIRE PARTIALA A FETEI
Lot No: 10
LOTUL 15 - SET COMPLET SUPORT RESPIRATOR NEONATAL PRIN NCPAP WILAMED
Lot No: 15
LOTUL 7 - MASCA OXIGEN ELONGATA
Lot No: 7