Services - 644098-2022
Pologne-Białystok: Services de santé
2022/S 224-644098
Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Services
Base juridique:
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Udzielanie świadczeń zdrowotnych Lekarze USG,RM, dyżury, Neurologia, Udarowy
II.1.2)Code CPV principal
85100000 Services de santé
II.1.4)Description succincte:
1. Świadczenia medyczne w formie badań, opisów: USG, USG metodą DOPPLERA, USG stawów, opisów badań RM oraz pełnienie dyżurów medycznych przez lekarza specjalistę lub w trakcie specjalizacji w dziedzinie radiologii / radiodiagnostyki
w Dziale Diagnostyki Obrazowej.
2. Udzielanie świadczeń medycznych w godzinach normalnej ordynacji oraz pełnienie dyżurów medycznych przez lekarza posiadającego specjalizację I lub II stopnia
w dziedzinie neurologii na Oddziale Neurologii z Pododdziałem Udarowym.
II.1.6)Information sur les lots
Ce marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
Świadczenia medyczne w formie badań, opisów: USG, USG metodą DOPPLERA, USG stawów, opisów badań RM oraz pełnienie dyżurów medycznych przez lekarza specjalistę lub w trakcie specjalizacji
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)
85110000 Services hospitaliers et services connexes
85111000 Services hospitaliers
II.2.4)Description des prestations:
Udzielanie świadczeń medycznych w godzinach normalnej ordynacji oraz pełnienie dyżurów medycznych przez lekarza posiadającego specjalizację I lub II stopnia
Lot nº: 2
1. Udzielanie świadczeń medycznych w godzinach normalnej ordynacji oraz pełnienie dyżurów medycznych przez lekarza posiadającego specjalizację I lub II stopnia
w dziedzinie neurologii na Oddziale Neurologii z Pododdziałem Udarowym