Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Dostawa i montaż urządzeń oraz skonfigurowanie i uruchomienie Systemu Kontroli Dostępu (SKD) zgodnie z dokumentacją projektową w budynkach Sądu Rejonowego dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi
Numéro de référence: ZP.XXVII.262-10/22
II.1.2)Code CPV principal42961100 Système de contrôle des accès
II.1.4)Description succincte:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż urządzeń oraz ich skonfigurowanie zgodnie z dokumentacją projektową.
Realizacja poszczególnych części postępowania została podzielona na etapy:
ETAP I jest zamówieniem gwarantowanym,obejmuje kontrolę wszystkich wejść do budynków z kołowrotkami w wejściu głównym, infrastrukturę informatyczną i oprogramowanie niezbędne do uruchomienia systemu SKD i RCP , karty dla użytkowników, rejestrację czasu pracy, wdrożenie i szkolenie obsługi systemu
etap II jest zamówieniem z prawem opcji, zw. dalej opcjonalnym, obejmuje wydzielenie stref poprzez montaż kontrolerów i doposażenie drzwi w niezbędne okucia dla wybranych stref i pomieszczeń, wdrożenie i szkolenie obsługi systemu;
etap III jest opcjonalnym, obejmuje instalację dodatkowych przejść systemu kontroli dostępu do pomieszczeń nieobjętych II ETAPEM, w tym wymagających prac budowlanych polegających na wygradzaniu korytarzy, montażu i wymianie drzwi oraz montażu innych dodatkowych elementów SKD.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.4)Description des prestations:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż urządzeń oraz skonfigurowanie i instalacja Systemu Kontroli Dostępu (SKD) zgodnie z dokumentacją projektową w budynkach Sądu Okręgowego w Łodzi i innych Sądach Rejonowych okręgu łódzkiego.
Realizacja poszczególnych części postępowania została podzielona na etapy: ETAP I jest zamówieniem gwarantowanym; etap II jest zamówieniem z prawem opcji, zw. dalej opcjonalnym; etap III jest opcjonalnym. 3. ETAP I – obejmuje kontrolę wszystkich wejść do budynków z kołowrotkami w wejściu głównym, infrastrukturę informatyczną i oprogramowanie niezbędne do uruchomienia systemu SKD i RCP , karty dla użytkowników, rejestrację czasu pracy, wdrożenie i szkolenie obsługi systemu; ETAP II – obejmuje wydzielenie stref poprzez montaż kontrolerów i doposażenie drzwi w niezbędne okucia dla wybranych stref i pomieszczeń, wdrożenie i szkolenie obsługi systemu;ETAP III – obejmuje instalację dodatkowych przejść systemu kontroli dostępu do pomieszczeń nieobjętych II ETAPEM, w tym wymagających prac budowlanych polegających na wygradzaniu korytarzy, montażu i wymianie drzwi oraz montażu innych dodatkowych elementów SKD.
Szczegółowe informacje znajdują się w SPECYFIKACJI TECHNICZNEJ WYKONANIA I ODBIORU ROBÓT, dokumentacji projektowej, SWZ wraz z załącznikami.