Modification d'un contrat/d'une concession en cours
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Wykonanie usług w zakresie pielęgnacji drzewostanu i skupin krzewów oraz usuwania drzew i krzewów
Numéro de référence: TZ-PNU.260.3.2020
II.1.2)Code CPV principal77211500 Services d'élagage
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
Rejon II - DOM Wisniowa i DOM Madalińskiego
Lot nº: 2
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)77211500 Services d'élagage
II.2.4)Description du contrat au moment de la conclusion du contrat:
1.1. prześwietlanie koron drzew i prace pielęgnacyjne w drzewostanie i skupinach
krzewów,
1.2. zabezpieczanie miejsc objętych zagrożeniem i usuwanie zagrożeń tj. usuwanie
powalonych drzew, konarów i gałęzi stwarzających zagrożenie dla ludzi i ich
mienia z zabezpieczaniem uszkodzeń (ran) w drzewach oraz usuwanie
samosiewów i odrostów korzeniowych drzew,
1.3. wycinanie i karczowanie drzew i krzewów, na które ZGN w Dzielnicy Mokotów
m.st. Warszawy uzyskał decyzje zezwalające Marszałka Województwa
Mazowieckiego,
1.4. likwidacja pozostałości (masy drzewnej) po robotach w drzewostanie i
krzewach oraz powstałych w wyniku zmiennych warunków atmosferycznych
(wiatry, opady),
1.5. inne niezbędne prace ogrodnicze zlecane przez Zamawiającego,