Services - 644512-2022
Bulgarie-Varna: Services de physique thermique pour la construction
2022/S 224-644512
Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Services
Base juridique:
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
„Обследване за енергийна ефективност на сгради, обследване за енергийна ефективност на системи за външно изкуствено осветление, обследване за енергийна ефективност на промишлени системи, самостоятелна
II.1.2)Code CPV principal
71314310 Services de physique thermique pour la construction
II.1.4)Description succincte:
При изпълнение на поръчката следва да се извърши:1. Обследването за енергийна ефективност на сгради ;2.Обследването за енергийна ефективност на системи за външно изкуствено осветление ;3. Обследването за енергийна ефективност на промишлени системи ;4. Проверката за енергийна ефективност на водогрейни котли и климатични инсталации включва: идентификация, визуална проверка, оценка на поддръжката, проверка на функционалността на работата, оценка на състоянието на средствата за измерване, контрол и автоматично регулиране, оценка на енергийните характеристики, съставяне доклад за резултатите.;5. Изготвяне оценка за съответствието на инвестиционните проекти на общински сгради с изискванията на нормативната уредба за осигуряване на съществените изисквания за енергийна ефективност и оформянето й в доклад.;6. Изготвяне оценка на енергийните спестявания вследствие на въведени мерки за повишаване на енергийната ефективност в сгради, с цел издаване удостоверение за енергийни спестявания от АУЕР.
II.1.6)Information sur les lots
Ce marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)
71600000 Services d'essais techniques, services d'analyses et services de conseil
71620000 Services d'analyses
71621000 Services d'analyse technique ou services de conseil
II.2.4)Description des prestations:
„Извършване на обследване за енергийна ефективност по реда на ЗЕЕ на на следните сгради, общинска собственост, разположени върху поземлен имот с идентификатор 10135.3516.162, гр. Варна, бул. „Сливница“