Fournitures - 644527-2022
Pologne-Lubin: Tickets
2022/S 224-644527
Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Fournitures
Base juridique:
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
ZAKUP OKRESOWYCH BILETÓW NA POWIATOWĄ KOMUNIKACJĘ PUBLICZNĄ NA TERENIE POWIATU LUBIŃSKIEGO NA SIECI ORGANIZOWANEJ PRZEZ POWIAT LUBIŃSKI W RAMACH PUBLICZNEGO TRANSPORTU ZBIOROWEGO.
Numéro de référence: OR.271.39.2022
II.1.2)Code CPV principal
22459000 Tickets
II.1.4)Description succincte:
Przedmiotem zamówienia jest zakup (dostawa) przez Zamawiającego okresowych biletów (czyli: imiennych
kart i comiesięcznych hologramów) komunikacji w ramach publicznego transportu zbiorowego w komunikacji
powiatowej na sieci organizowanej przez Powiat Lubiński
II.1.6)Information sur les lots
Ce marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.4)Description des prestations:
1. Przedmiotem zamówienia jest zakup (dostawa) przez Zamawiającego okresowych biletów (czyli: imiennych
powiatowej na sieci organizowanej przez Powiat Lubiński.
2. Zamówienie będzie polegać na zakupie dla uczniów miesięcznych biletów imiennych w powiatowej
komunikacji publicznej, dystrybuowanych przez Wykonawcę (tj. PKS S.A. zs w Lubinie), który został wybrany
w przeprowadzonym przez Powiat Lubiński postępowaniu w trybie przetargu nieograniczonego, jako operator
publicznego transportu zbiorowego – przewozów powiatowych."Uchwałą nr XVII/120/2016 Rady Powiatu
w Lubinie z dnia 28 kwietnia 2016r. w sprawie ustalenia cen i opłat za usługi przewozowe, uprawnień do
przejazdów ulgowych i bezpłatnych oraz zasad taryfowych w publicznym transporcie zbiorowym w zakresie
zadania o charakterze użyteczności publicznej w powiatowych przewozach pasażerskich na terenie Powiatu
Lubińskiego, zmienionej Uchwałami Nr XX/141/2016 Rady Powiatu w Lubinie z dnia 25.08.2016r.; Nr
XXI/151/2016r. z dnia 28.09.2016r.; Nr XXIII/164/2016r. z dnia 30.11.2016r.; Nr XLVII/346/2018r. z dnia
07.09.2018r. przyjęto, iż prawo do bezpłatnych przejazdów w publicznym transporcie zbiorowym w powiatowych
przewozach pasażerskich na terenie Powiatu Lubińskiego mają wszyscy pasażerowie z wyłączeniem dzieci
i młodzieży szkolnej zamieszkałej na terenie Powiatu Lubińskiego w okresie od rozpoczęcia nauki w szkole
podstawowej do ukończenia gimnazjum, szkoły ponadpodstawowej lub ponadgimnazjalnej nie dłużej niż do
ukończenia 24 roku życia.”
Dążąc do wspierania wyrównywania szans edukacyjnych młodego pokolenia, Gmina Lubin wprowadziła
lokalny program wyrównywania szans edukacyjnych dla dzieci i młodzieży z terenu Gminy Lubin. Celem
tego programu jest udzielenie wsparcia materialnego uczniom, które będzie polegało na zakupie przez
Gminę Lubin miesięcznych imiennych biletów na powiatową komunikację publiczną na terenie Powiatu
Lubińskiego organizowaną przez powiat Lubiński w oparciu o umowę z wybranym operatorem (tj. PKS S.A. zs
w Lubinie).Bilety zostaną zakupione dla uczniów, którzy zamieszkują na terenie Gminy Lubin i pobierają naukę
w szkole podstawowej lub w szkole ponadpodstawowej, nie dłużej niż do 24 roku życia, na podstawie złożonych
przez nich wniosków o objęcie lokalnym programem wyrównywania szans edukacyjnych dla dzieci i młodzieży z
terenu Gminy Lubin.