Services - 644545-2022
Pologne-Stalowa Wola: Services d'architecture, services de construction, services d'ingénierie et services d'inspection
2022/S 224-644545
Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Services
Base juridique:
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: „Rozbudowa i przebudowa pływalni krytej oraz pływalni odkrytej wraz z zagospodarowaniem terenu obiektów Miejskiego Ośrodka Sportu (...)
Numéro de référence: ZP–I.271.142.2022
II.1.2)Code CPV principal
71000000 Services d'architecture, services de construction, services d'ingénierie et services d'inspection
II.1.4)Description succincte:
Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: „Rozbudowa i przebudowa pływalni krytej oraz pływalni odkrytej wraz z zagospodarowaniem terenu obiektów Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli. Szczegółowy opis zamówienia zawarty jest w:
- zwycięskiej pracy konkursowej,
- zaleceniach pokonkursowych dla zwycięskiej pracy konkursowej
W skład przedmiotu zamówienia wchodzić będą w szczególności:
1. projekt wstępny
2. projekt budowlany
3. projekt wykonawczy
4. szczegółowa specyfikacja technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych
5. przedmiar robót
6. kosztorys inwestorski
7. projekt stałej organizacji ruchu (jeśli będzie zasadny)
8. dokumentacja elektroniczna
9. wniosek o pozwolenie na budowę lub zgłoszenie wraz ze wszystkimi załącznikami
II.1.6)Information sur les lots
Ce marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)
71221000 Services d'architecte pour les bâtiments
71320000 Services de conception technique
71220000 Services de création architecturale
II.2.4)Description des prestations: