Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Nákup motorovej nafty 2022
II.1.2)Code CPV principal09134100 Huile diesel
II.1.4)Description succincte:
Dodanie motorovej nafty podľa STN EN 590+A1:2020 triedy B,D,F. Motorová nafta musí spĺňať minimálne funkčné, prevádzkové a technické požiadavky v zmysle normy STN EN 590+A1:2020 a vyhlášky NR SR č. 228/2014 Z. z. Ministerstva životného prostredia SR, ktorou sa ustanovujú požiadavky na kvalitu palív a vedenie prevádzkovej evidencie o palivách.
Dopravu nafty obstarávateľ požaduje v autocisternách vybavených prietokomermi ciachovanými štátnym metrologickým ústavom, so samostatným odvzdušňovaním a s automatickým zaznamenávaním výdajného množstva s následným vydaním dodacieho listu.
Počas plnenia zmluvného vzťahu musí dodávka motorovej nafty zodpovedať príslušným platným normám.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)60000000 Services de transport (à l'exclusion du transport des déchets)
II.2.4)Description des prestations:
Predpokladané množstvo dodanej motorovej nafty počas platnosti zmluvy: 18 946 700,00 litrov.