II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
„Sukcesywna dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania”
Numéro de référence: DZ.270.2.19.2022
II.1.2)Code CPV principal30213000 Ordinateurs personnels
II.1.4)Description succincte:
1. Opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy fabrycznie nowego sprzętu komputerowego i oprogramowania w ilościach określonych w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ. Ilości podane w opisie przedmiotu zamówienia ilości stanowią maksymalne ilości przedmiotu zamówienia, jakie może zamówić Zamawiający.3.8. Zamawiający dokonuje podziału zamówienia na części ( 27 zadań) i tym samym dopuszcza składanie ofert częściowych, o których mowa w art. 7 pkt 15 PZP.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)30213000 Ordinateurs personnels
30213100 Ordinateurs portables
30231300 Écrans de visualisation
30236000 Matériel informatique divers
30234600 Mémoire flash
30236110 Mémoire vive (RAM)
30233150 Unités de disque optique
30237410 Souris d'ordinateur
30237460 Claviers d'ordinateurs
32581100 Câble de transmission de données
30237132 Bus série universel (USB)
30237240 Caméra web
32342100 Casques d'écoute
32342412 Enceintes
31158100 Chargeurs de batterie
30234000 Supports de mémoire
32522000 Équipements de télécommunications
30233000 Unités de mémoire et de lecture
30237280 Accessoires d'alimentation
30237220 Tapis de souris
39113700 Repose-pieds
30232110 Imprimantes laser
30121100 Photocopieurs
30232100 Imprimantes et traceurs
30197630 Papier d'impression
30213200 Ordinateur tablette
32420000 Matériel de réseau
30191400 Déchiqueteuses
48310000 Logiciels de création de documents
II.2.4)Description des prestations:
1a) Komputer PC typ 1 -20 szt. 1b) Komputer All in One typ 1 - 20 szt. Zadanie 1c) Komputer All in One typ 2- 100 szt. Zadanie 1d) – Komputer All in One typ 3- 30szt. Zadanie 1e) – Komputer All in One typ 4 (SPL)- 300 szt.
II.2.1)Intitulé:
Notebooki 14 cali + stacje dokujące USB-C
Lot nº: 2
Notebook 14 cali typ 1 -60 szt. 2b) Notebook 14 cali typ 2 - 10 szt. 2c) Notebook 14 cali typ 3 -20szt. 2d) Stacja dokująca USB-C do noteboków 14 cali- 80 szt.
Notebooki 15 cali + stacje dokujące USB-C
Lot nº: 3
3a) Notebook 15 cali typ 1 -400 szt. 3b) Notebook 15 cali typ 2 -300 szt. 3c) Notebook 15 cali typ 3 - 60 szt. 3d) Notebook 15 cali typ 4 (SPL) - 250szt. 3e) Stacja dokująca USB-C do noteboków 15 cali- 600szt.
Mobilne stacje robocze + stacje dokujące USB-C
Lot nº: 4
4a) Mobilna stacja robocza- 40szt. 4b)Stacja dokująca USB-C do mobilnej stacji roboczej- 40szt.
Akcesoria do komputerów wewnętrzne
Lot nº: 5
5a) Dysk twardy wewnętrzny SSD 2,5 cala typ 1 - 100 szt. 5b)Dysk twardy wewnętrzny SSD 2,5 cala typ 2- 200 szt. 5c)Dysk twardy wewnętrzny SSD M2 NVMe typ 1-100szt. 5d)Dysk twardy wewnętrzny SSD M2 NVMe typ 2-200sz. 5e) Pamięć RAM- 100szt.
Lot nº: 6
Sprzęt do videokonferencji
Lot nº: 7
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 8
Monitory z wbudowaną stacją dokującą
Lot nº: 9
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 10
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 11
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 12
12a) Pendrive szyfrowany typ 1- 50szt. 12b) Pendrive szyfrowany typ 2-30szt.
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 13
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 14
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 15
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 16
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 17
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 18
Drukarki wielofunkcyjne laserowe mono A4
Lot nº: 19
Drukarki laserowe mono A4
Lot nº: 20
Urządzenia wielofunkcyjne laserowe mono A4
Lot nº: 21
Urządzenia wielofunkcyjne laserowe kolor A4
Lot nº: 22
Urządzenia wielofunkcyjne laserowe kolor A3
Lot nº: 23
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 24
Drukarki termiczne + papier
Lot nº: 25
Przełączniki sieciowe POE
Lot nº: 26
Drukarki laserowe z usługą wydruku
Lot nº: 27