Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Analys- och utvärderingstjänster
Numéro de référence: 09380/2020
II.1.2)Code CPV principal79419000 Services de conseil et d'évaluation
II.1.4)Description succincte:
Dynamiskt insköpssystem (DIS) för analys-och utvärderingstjänster.
Anbudsområde 1: Analystjänster med enkäter och tillgång till paneler
Anbudsområde 2: Analystjänster med kvantitativa och kvalitativa analyser
Anbudsområde 3: Utvärderingstjänster
Efterannons avser tilldelning av kontrakt från inrättat DIS.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)73110000 Services de recherche
73210000 Services de conseil en recherche
II.2.4)Description des prestations: