Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Jastków
Numéro de référence: UG.271.3.2021.CT
II.1.2)Code CPV principal90500000 Services liés aux déchets et aux ordures
II.1.4)Description succincte:
Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Jastków
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych bezpośrednio od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Jastków
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)90511000 Services de collecte des ordures
90512000 Services de transport des ordures ménagères
90533000 Services de gestion de décharges
90513100 Services d'élimination des ordures ménagères
II.2.4)Description des prestations:
Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych bezpośrednio od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Jastków”, polegający na: — odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych bezpośrednio od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Jastków, — dostarczeniu worków do selektywnej zbiórki w kolorach określonych w regulaminie (na zasadzie „worek za worek”) niezbędnych do należytego funkcjonowania systemu gospodarki odpadami, — dostawie kontenerów do gromadzenia odpadów komunalnych w zabudowie wielorodzinnej (spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe) na terenie gminy, — odbiorze odpadów, które zostaną wystawione przez mieszkańców przed posesję w systemie akcyjnym tzw. „wystawka”.
Odbiór i zagospodarowanie masy odpadów komunalnych zgromadzonych w punktach selektywnej zbiórki odpadów komunalnych
Lot nº: 2
Odbiór i zagospodarowanie masy odpadów komunalnych zgromadzonych w punktach selektywnej zbiórki odpadów komunalnych, polegający na: — odbiorze i zagospodarowaniu masy odpadów komunalnych zebranych selektywnie od mieszkańców gminy Jastków zgromadzonych w dwóch punktach selektywnej zbiórki odpadów komunalnych – pierwszy zlokalizowany na terenie oczyszczalni ścieków w Tomaszowicach, drugi zlokalizowany na terenie oczyszczalni ścieków w Snopkowie, — wyposażenie ww. punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK) w kontenery na wysegregowane odpady komunalne.