Services - 644709-2022
Pologne-Międzyzdroje: Services sylvicoles
2022/S 224-644709
Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Services
Base juridique:
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
„Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Międzyzdroje w roku 2023'' - II postępowanie
Numéro de référence: ZG.270.2.7.2022
II.1.2)Code CPV principal
77200000 Services sylvicoles
II.1.4)Description succincte:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r., poz. 672) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz utrzymania dróg leśnych, obiektów turystycznych i edukacyjnych, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Międzyzdroje, w roku 2023. Planowana data rozpoczęcia i zakończenia realizacji umowy: 01.01.2023 r. – 31.12.2023 r.
II.1.6)Information sur les lots
Ce marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
Pakiet I (01.L.01.04.07.08) – leśnictwa: Stawno, Ładzin, Karsibór, Świnoujście
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)
77210000 Services de débardage
77211000 Services liés au débardage
77211100 Services d'exploitation forestière
77211200 Transport de grumes dans les forêts
77211300 Services de défrichement
77211400 Services d'abattage d'arbres
77211500 Services d'élagage
77211600 Plantation d'arbres par ensemencement
77230000 Services liés à la sylviculture
77231000 Services de gestion des forêts
77231200 Services de lutte contre les animaux nuisibles de la forêt
77231600 Services de boisement
II.2.4)Description des prestations:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r., poz. 672) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz utrzymania dróg leśnych, obiektów turystycznych i edukacyjnych, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Międzyzdroje, w roku 2023. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz utrzymania dróg leśnych, obiektów turystycznych i edukacyjnych wynikające z Załącznika nr 2 do SWZ postępowania.
Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia.
Szacunkowa wartość zamówienia wykazana w pkt.II.2.6) jest sumą: zamówienia podstawowego (wartość zamówienia netto plus prawo opcji na poziomie 20 %) i przewidywanych zamówień, o których mowa w art. 214 ust.1 pkt.7 PZP w wysokości do 50 % zamówienia podstawowego.
Pakiet II (02.L02.03.05.06) – leśnictwa: Troszyn, Kołczewo, Dargobądz, Lubiewo
Lot nº: 2