Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Acord cadru furnizare consumabile pentru multifunctionalele/imprimantele/faxurile din cadrul DALI
Reference number: 4267060_2020_PAAPD1126701
II.1.2)Main CPV code30125110 Toner for laser printers/fax machines
II.1.4)Short description:
Acord cadru furnizare consumabile pentru multifunctionalele/imprimantele/faxurile din cadrul DALI.
Valoarea celui mai mare contract subsecvent este de 336.134,45 lei fără TVA.
Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor 18 zile.
Autoritatea Contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare, o singura data, in a 11 zi inainte de data limita de depunere a ofertelor pentru clarificarile solicitate in termenul precizat la sectiunea I.3 Comunicare din fisa de date
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
Cantitățile minime și maxime ale Acordului cadru sunt prevăzute în anexa la caietul de sarcini.